Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerencsejáték függő, napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsejáték függő, napok óta ki van kelve magából, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt 22 évesek vagyunk. Rászokott a szerencsejátékra, van hogy kisebb van hogy nagyobb összeget tesz fel,de a baj az,hogy nem tudja kezelni ha veszít. Vasárnap elbukott 45ezer Ft-ot, Egész délután őrjöngött, csapkodott,eltört dolgokat,órdibált,talán ez volt eddig a legdurvább amit lattam,tegnap reggel dolgozni ment,előtte engem hazavitt(egy városban lakunk) és mondta hogy este ha végzett akkor majd jön értem. Aztán délután beszéltünk, írta hogy tett 20ert egy új tipmixet, ami estig elment mielőtt végzett volna,és írt hogy ma nem jön. Azt hittem csak idegből mondja és jönni fog,vártam hogy hívjon, de semmi. Én nem kerestem,úgy gondolom ezután nem nekem Kellett volna,de legalább akkor hívott volna fel amikor hazaért h amugy itthon vagyok,boccs de ideges vagyok és egyedul szeretnek ma lenni vagy valami... azóta nem is beszéltünk,ma megint dolgozik,és most írt hogy eljön majd korábban és bejön értem. Úgy érzem én inkább nem akarok átmenni, nem vagyok kiváncsi erre az állandó őrjöngésére,rosszul esett ez a tegnapi is hogy azt hiszi bármit csinálhat én úgyis itt leszek, de nem vagyok elég erős és határozott mert szeretem.... tudtok valami tanácsot adni?
2017. febr. 21. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyse fogsz (majd raersz arra 2 gyerek meg a kozos jelzalog utan, tudom...), de menekulj, amig tudsz. Fuggokkel soha nem szabad kezdeni, soha nem szabad remenykedni, es sosem szabad magadat lehuzatnod az o szintjukre. A segitseg szep dolog, de a fuggoknel nem igy mukodnek a dolgok.
2017. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Kozolnem vele, hogy vagy a szerencsejatek, vagy en. Nem vagyok ilyen ultimatum-parti, de ennyi erovel tippmix helyett a kukaba is dobalhatna a penzt. Szokjon le, mert ezzel csak maganak art.
2017. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna, ez a kábítószerrel egyenlő függőség. Megvárod, ez a dühöngés mindenért lesz. Necces, előbb-utóbb pofon is lesz.
2017. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott azonnal és visszavonhatatlanul. Ha ennyi idősen függő és ráadásul ilyen rosszul kezeli, még belegondolni is rossz, hogy milyen lesz később.
2017. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagyja abba a játékot, búcsúzz el tőle!
2017. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
100%

Menekülj azonnal. Ne állítsd válaszút elé, mert nem fog leállni, ha ennyire rápörgött. Maximum ígérget, amiben majd csalódhatsz.

Gondolj a saját életedre, csak egy van, ne rontsd el egy ilyen mellett.

2017. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
40 ezreket, meg 20 ezreket eljátszani, szinte mindegy lenne, ha kiszórnám a zsebemből a pénzt az utcán. Inkább félretenném,vagy valami értelmesebb dologra költeném,nem hogy elveszítsem. Még az ilyen balfékeknek van barátnőjük. Kész vicc már az egész élet :)
2017. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem fog leállni magától a szerencsejátékkal. Régen én is tippmixeltem, eleinte nyertem, tetszett, h ilyen könnyen lehet pénzt keresni, de aztán sorra buktam el és akkor mikor már minuszban voltam, tehát nem csak az addig megszerzett nyereményt buktam el, hanem a saját pénzem is, akkor úgy döntöttem, hogy többet nem játszom, mert baromság az egész. És valóban az.

Az a baj, hogy ha 1X elment egy mix, akkor úgy érzed, hogy a következőre a duplát teszed fel, és akkor ugyanott vagy, mint a bukás elött. De az a baj, h ez szerencsejátlk, nagy valószínűséggel az a mix is el fog menni, ő pedig mindig nagyobb téteket rak fel, hogy nyerjen.


Van, akinek megy egyedül a "leszokás", vkinek gyenge az akaratereje. Valószínűleg ő az utóbbi.

2017. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem csinálta, kb fél éve kezdte, és tényleg az van hogy tesz 2-3 ezerért , ha az elmegy akkor 10-15 , és így nőnek a tétek mert azt hiszi vissza tudja nyerni. Vasárnap mikor 45 ért tett,megjegyeztem,hogy ennyiből már elmehettunk volna egy wellnes hétvégére, erre kb az volt a válasza hogy megy a f***m wellnesezni,majd megyunk nyáron... teljesen kifordult magából,eddig tavasszal,nyáron, és ősszel mentünk mindig egy 3ejszakás hétvégére, de mostmár csak a tippmix van számára ..
2017. febr. 21. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Menthetetlen. 22 éves vagy, előtted az élet! Ilyen párkapcsolatot akarsz? Ne tedd tönkre magad!
2017. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!