Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik (tisztelet a kivételne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik (tisztelet a kivételnek) miért nem bírják, ha nőként elkezdek kicsit hozzájuk hasonlóan viselkedni velük?

Figyelt kérdés

Az összes előző pasim se bírta, és a mostani se bírja.

Egy exes történet: nagy mértékben ignorált, egyáltalán nem akart találkozni velem, direkt került, szóval szakítottam vele. Aztán rá egy évre jött a rossz dumával, hogy ő még reménykedik még a kettőnk kapcsolatának folytatásában. Szinte totál letaglózta, amikor közöltem vele, hogy én ugyan nem mennék hozzá vissza, mert akkor volt esélye, azzal nem élt, most ne várjon semmit sem.

A jelenlegi pasim nagyon gyakran volt nyers és őszinte velem minden téren. Olykor már bántó volt a dolog, amit mondott. (Nem az fájt, hogy őszinte, hanem, ahogy kifejezte magát.) Most belevágott egy új melóba, amibe rengeteg pénzt és időt öl. Nem mondtam neki, hogy ne csinálja, egyáltalán nem szóltam bele, hogy ő mit kezd az életével. Csupán csak egyenesen és őszintén megmondtam neki, hogy a nagyképű hozzáállása ellenére még érheti kudarc, szóval ne szálljon el, mint egy lufi. Illetve azt is közöltem vele őszintén, hogyha ez a projektje is ahhoz vezet, hogy én már csak éjszakai dédelgetős és dugós csajszi leszek, (mert előző projektjei folyamán volt, hogy hónapokig nem volt egy olyan találkánk, amikor legalább elmentünk volna valahova sétálni egyet, mindig csak éjjel befeküdt mellém, megdugott elalvás előtt és kelés után, aztán lelépett), akkor rám ne számítson a jövőben, mert 22 éves lány vagyok, nem vagyunk házasok, nem élünk együtt, és, úgy vélem, néha megérdemelném az ő nappali figyelmét is, hogy legalább ne aludjon be, amikor éppen hozzá beszélek. Miután én őszintén és nyersen, (avagy az ő stílusában), vázoltam neki ezeket a dolgokat, teljesen kiakadt... Ő is mindig megmondja nekem a tutit, gondoltam, én is megteszem ezt vele, hogy azt kapja, amit ad. Nem számítottam rá, hogy ennyire rosszul fogja ez érinteni érzelmileg. Elméletileg én vagyok a hisztis és a túl érzékeny, őt aztán semmi nem érinti meg...



2017. febr. 21. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ejnye, bzzeg, mindezt 22 évesen gondolod így? :D Hát mi van ezzel a világgal...
2017. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
A férfiaknak nagyon nagy és sérülékeny az egója. Erről nem ők tehetnek, így nevelik őket már egész kicsi koruk óta sajnos.
2017. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Mert a férfiaknak a normális nők kellenek, nem az ilyen hisztis 3,14csák, mint te.
2017. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert ez egy éretlen, gyerekes reakció. Ahelyett, hogy kommunikálnál az igényeidről, a problémáidról, elmondanád, mi a gond, és megpróbálnátok közösen valamilyen kompromisszumra jutni, fejleszteni egymást (anélkül, hogy meg akarnátok változtatni a másikat)....
2017. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lekommunikáltam nem egyszer, hogy mint a párja törődésre vágyom én is. Nem vagyok hisztis. Ha valaki bunkó velem, én is hajlamos vagyok megbántódni. Ez nem egyenlő a hisztivel.
2017. febr. 21. 20:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Az meg honnan jött, hogy mi meg akarjuk egymást változtatni?
2017. febr. 21. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye vágod, hogy az ex csak meg akart dugni párszor, meg valószínűleg az ignorálós szakaszban sem nagyon volt más és így már a mostani pasiddal is működtetek.

Ez kettőből kettő egyfunkciós kapcsolat.

2017. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!