Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nélkülem megy bulizni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nélkülem megy bulizni. Nagyon zavar, ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Fel szokott hívni vagy ír smst? Megbízom benne csak féltem,hogy sokat iszik és akkor beleviszik valamibe.

Én 20F, barátnőm 18L



2017. febr. 22. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor buliztunk külön... nem csináltunk belőle ügyet, mindketten tudjuk, hogy mennyit tudunk inni.


Max. mikor odaértünk vagy indultunk haza, írtunk vagy felhívtuk a másikat.


Sosem volt gond.

2017. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem bulizunk kulon.

Ugy kell h unsztoljam h ugyan menjen mar el a baratokkal KFCzni legalabb.

6 eve jarunk, 4 eve elunk egyut..de mint a pulyak. Meg furdeni is csak egyutt szeretunk.


Amugy ez termeszetes...amit irsz

23/L

2017. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "beleviszik"? :D A barátai szokták fegyverrel kényszeríteni, vagy mi?

Én azt csinálom ilyenkor, hogy fogok egy jó könyvet, és nem szállok ki a babzsákfotelemből pár órán át.

2017. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktunk kulon menni, maximum ha nekem nagyon nincs kedvem, de neki igen, de ez ritka. Olyankor en irok neki neha, hogy minden oke-e, de nem aggodom azert halalra magamat.
2017. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is eljárunk külön ide-oda (koncertre, pubba stb, a szórakozóhelyek nem a mi világunk) és egyáltalán nem szoktunk ilyenkor írogatni egymásnak (ez akkor is így volt, amikor még nem éltünk együtt). Sőt, olyan is volt már többször, hogy elmentünk külön fesztiválra is. Ilyenkor ő írt naponta egy SMSt, pedig én külön mondtam is neki, hogy hagyja csak, kapcsolja ki a telefont, érezze jól magát és ha vége a fesztiválnak felhív. Nem tartotta be, de nem bántam volna, ha nem jelentkezik, ha fesztiválra megyek én általában napokra kikapcsolom a telefonom és otthagyom a sátorban.

Megbízunk egymásban és nekünk természetes, hogy nem vagyunk összenőve, így ebből soha nem volt probléma. Szerintem ha képtelen vagy megbízni a párodban, akkor semmi értelme vele lenned, nem ellenőrizheted állandóan és úgy könnyű hőságesnek lenni, ha felügyeled... Felnőtt ember, a tetteiért ő a felelős, nincs olyan, hogy a haverok "beleviszik valamibe".. Ha pedig "belevihető" bármibe is, akkor egész egyszerűen nem kár ezért az emberért/kapcsolatért.

2017. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sose járok bulizni és a párom sem amióta együtt vagyunk. Van,hogy kimegy a haverokkal iszogatni,de akkor se azért idegeskedek mert mem bízom benne, hanem azért mert nem tudja mennyi az elég, ha alkoholról van szó és utálom ha iszik. 24N
2017. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Négy éve együtt vagyok a barátommal

Régebben gyakrabban eljárt a barátom szórakozóhelyre, zavart ,féltékeny voltam,hogy nem hívott el,de magamban tartottam. Rájöttem hogy eegy olyan társaságban nem is érzem/érezném magam jól,kb csak pasik. És a legtöbb haverja régebbről nem is voltak szimpik,bunkók,falusiak,butábbacskák voltak.

De később el is múlt szerencsére ez a féltékenység. Rájöttem,hogy kell külön is a kikapcsolódás.


Ha elmegyek pub ba nélküle,vagy ő nélkülem,nem szoktunk irogatni egymásnak,felhívni se.

Szerintem nincs annál.gázabb,mikor egy társaságban valaki a telefonját nyomkodja ,mert a párjának kell folyamatosan visszaírnia. Ha már összeült a társaság egy iszogatásra, akkor tegye le azt a .k.úrva telefont arra a néhány órára és kapcsolódjon be a. BEszélgetésbe. Nekem illetlenség.

2017. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A hazafelé úton szoktunk írni egymásnak, hogy a másik tudja, már úton vagyunk és nincs gond.

Engem egyáltalán nem zavar, ha elmegy nélkülem, sőt, örülök is neki. Néha szükségem van egy kis egyedüllétre.

Mondjuk mi általában nem szórakozóhelyekre megyünk, összeülünk valamelyik barátunknál, vagy beülünk egy kocsmába, nyáron ki a partra vagy valami.

Ha mindig csak egyedül akarna menni, lehet zavarna, de legtöbbször együtt megyünk, az a pár alkalom meg szerintem kell egyedül a (nem közös) barátainkkal.

2017. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

na már most.


Te bulizós vagy vagy inkább nem? mert ha nem, akkor minek választottál olyat, aki bulizós? Ha pedig tudod, hogy bulizik, minek izgulsz? Ha nélküled megy valahová, és? nem kötelező semmi és nem kell egymás segg*ben lenni állandóan.


én pl utálok bulizni, évente párszor éjszakázom/iszom a szülinapok miatt. Ezért nem választanék olyat, aki gyakran bulikázik.


Ha félted hogy sokat iszik, beleviszik valamibe az ő baja, 18 évesen már felnőttnek számít. Tényleg durván hangzik, de kompromisszumot kell kötnöd. Elfogadod és megbízol benne, vagy nem fogadod el és nem szenvedzs. 26f

2017. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálok ilyenkor?

Keresek magamnak elfoglaltásgot,akár dolgozni megyek,tanulok(általábam este,éjszaka szeretek tanulni),filmezek,edzek. Vagy csak simán alszom.

Menjen csak,nem kell mindig egymás se.ggében lenni. Több éves párkapcsolatom van, szerintem jót tesz,ha külön társaságba is eljárunk.

Neki sok haverja,barátja van, nekem nagyon kevés. Én eleve nem szeretek nagy társaságban lenni. De emiatt nem fogom eltiltabk a barátaitól. Nélkülem is érezheti jól magát,ezt elfogadtam. Nem akarom kisajátíta i,enélkül is kötődok hozzám,én hozzá. Neki is és.nekem is kell magánélet.

2017. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!