Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell tartanom a helyzettől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell tartanom a helyzettől, vagy ne törődjek vele?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, távkapcsolatban élünk (Magyarország-Svájc). Fél évre kiköltöztem hozzá, tehát most egymás közelében vagyunk. A páromnak sok lány barátnője van, akiket nehezen tudtam az elején elfogadni, de azóta sikerült viszont pár hete megismert kint egy szintén magyar lányt, akivel azóta is tartják a kapcsolatot. Szinte mindig a párom keresi, a semmiről beszélnek sokat. Azért sem értem az egészet, mert vannak közös barátaink is, akikkel sokkal mélyebb és régebbi a kapcsolata, velük azonban alig, vagy nem is beszél, csak ha személyesen találkoznak, illetve ezzel a lánnyal már most úgy viselkednek, mintha évek óta ismernék egymást. Próbáltam vele ezt megbeszélni, de ő nem érzi, hogy ezzel bármi gond lenne, nem tudja miért zavar hiába mondom el. Próbálok nem féltékenykedni, és helyén kezelni a dolgot, de úgy érzem egyedül vagyok ezzel kapcsolatban. Nem eltiltani szeretném, szó sincs róla, egyszerűen a gyors tempó az, ami zavar. A lánynak egyértelmű, hogy tetszik a párom, ezt le sem tagadhatja és iszonyú módon nyomult rá, miután megismerte, ezért kicsit haragszom is rá. Próbálok bízni benne, de bennem van a félsz, hogy ismét pofára esek.

2017. febr. 22. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mindig a párod keresi, akkor miért gondolod, hogy a lány nyomul rá?

Ha meg semmiről nem beszélnek sokat, akkor nem valami mély dolog.

Egyedül akkor vagy egy kapcsolatban, ha semennyit nem foglalkozik veled - de arról meg nem írtál.

2017. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Megvan a helyettesed, amikor hazamész.
2017. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozik velem a maga módján (fiatal még, én vagyok az első komoly kapcsolata), próbálom segíteni.

Mikor találkoztak azon a héten a lány nyomult rá, nem volt olyan perc, hogy kettesben tudtunk volna lenni, mindig ott volt ő is, illetve állandóan amikor nem voltam épp ott flörtölt vele, egyszerűen nem mozdult a párom mellől aki ezt vagy nem vette észre vagy nem is akart ellene tenni, de nem csinált semmit. Aztán miután a lány visszament Magyarországra a párom kereste fel.

2017. febr. 22. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja ha kettesben nem is tudtok lenni, csak hármasban a lánnyal, akkor sajnos te vagy a szamár, aki megteszi, de az igazi meg a ló lenne.
2017. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elküldtem volna ha megtehettem volna, de édesapám által szervezett táborral jött, nem küldhettem el, hiszen pénzt jelent még akkor is ha nem tetszik.
2017. febr. 22. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
"...találkoztak azon a héten a lány nyomult rá, nem volt olyan perc, hogy kettesben tudtunk volna lenni,..." - ja, de a csajszi nem erre fizetett be, hanem a taborra tudtommal. A parod szimplan elvezi ezt a helyzetet.
2017. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor mi lehet a megoldás? Nem tudom hogy döntök jól
2017. febr. 22. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lenne beléd akkor elküldené a csakjt! Ên nem biznék a pàrodban ezekutàn nekem ez ékes pêldàja lenne hogy nem fülig szerelmes !
2017. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!