Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm több év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm több év után is féltékenykedik ha elmondom neki, hogy kikezdett velem egy csaj. Nem akarok titkolózni vagy hogy kavarás legyen. Ennyire baj ha őszinte vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakran kezdenek ki velem idegen vagy valamennyire ismerős csajok. Például legutóbb tegnap. Ezeket mindig elmondom a barátnőmnek, több okból is.

1. Nem vagyok hazudós semmiben

2. Ha eltitkolom, úgyis kiderül valahogy. Mondjuk egy csajt visszautasítottam és kitalálta hogy elmegy a barátnőhöz és összehazudozik mindent - elvileg tanúi is voltak, több munkatársam is leadta a drótot az asszonynak hogy láttak BESZÉLNI egy nővel. Már továbbszötték az egészet. Persze ahogy hazamentem elmondtam otthon mindent hogy volt pontosan és a barátnőm csak kiröhögte a csajt mert már mindent tudott. Ha eltitkolom még tűnhetett is úgy volna hogy titkos szeretőm van, tanúkkal!


Soha nem dicsekedve mondom ezeket neki, csak tényként. Bár valóban jólesik hogy ennyi jó csajnak tetszem, de nem élek vissza vele, a barátnőmet szeretem.

Viszont mostanában elkezdett féltékeny lenni, kikérdez, ellenőriz. Szakmailag féltékeny munkatársaimmal figyeltet (van köztük olyan túlsulyos csaj, aki évek óta szerelmes belém, már elküldtem a francba 100x, de nem száll le rólam, na ő mindenfélét félremagyaráz neki)

Már beszéltem vele róla, de hiába. A háttérben az lehet, hogy egy betegség miatt kicsit meghízott (pedig sportol és diétázik évek óta, de sajnos ez ebben az esetben nem számít). És a haja is "rossz minőségű" lett, amire régen annyira büszke volt.

Mindig dicsérem, de a bókokra már azt mondja egy ideje, hogy "mi mást mondanál" és nem érdekli, nem hiszi el. "Én ronda dagadt disznó lettem, ha mást mondassz úgyis hazudsz"

Kb. már emiatt az egész miatt kezdtem más nőket is megnézni. Ja meg szex sincs, nem engedi hogy hozzá érjek vagy lássam így ahogy most van. Pedig vittem nyaralni, romantikus wellnessbe, síelni stb. de semmilyen romantika nem hat.

Amúgy 162cm és 48kg volt, most 60 körül van. Szerintem nem akkora nagy a gond, ha szedi a gyógyszereket, simán leadhatja. Én segítek neki.


Mit tudok még tenni? Már nem sokáig bírom ezt a kiélezett helyzetet.


2017. febr. 22. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, nem tartozik rám, meg megtapintottadm a leglényegtelenebb dolgot, de 162 cm-het a 60 kg nem sok, ha jól oszlik el rajta!

Én 160 vagyok és 58 cm, mindenki azt hiszi, hogy csak 50 koruk vagyok, mert jól oszlik el

2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58 kg *
2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mást nem-igen tudsz tenni. Mondd meg a barátnődnek, hogy mellette vagy, szereted, de a kisebbségi komplexusa és a féltékenysége lelkileg nagyon megterhelő számodra, és nem tudod, meddig bírod.
2017. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Le kell ultetni, es egyertelmuen megbeszelni vele, hogy te nem lettel kevesbe huseges, hanem o nem elegedett magaval, es ezt ne vetitse rad. Teljesen ertheto, hogy rosszul erzi magat a boreben igy, hogy "kevesbe szep", mint regebben, de a sajat viselkedesevel fog teged eluldozni. Lanyokat meg akkor nezegess, amikor nem vele vagy, mert ezzel nem igazan segitesz a helyzeten.

Ha atmeneti helyzetrol van szo, es ahogy visszanyeri a regi kulsejet es megint normalis lesz, te is lehetsz addig turelmesebb vele.

2017. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből egyszerűen nem jöhetsz ki jól, mert nem hazudozol, őszinte Vagy, de ezzel vágod magad alatt a fát. A másik esély, hogy nem számolsz be a lényegtelen dolgokról, és bizakodsz abban, hogy nem derül ki. Bevallom őszintén, hogy nekem is volt ilyen párkapcsolatom és a második verziót választottam,mert próbáltam kerülni a veszekedéseket. Nincs jó megoldás, mert ha kiderül, hogy nem szóltál valakiről, akkor szó szerint robban a bomba. Mi is így mentünk szét, de utólag egyáltalán nem bánom. Olyan balhét csinált az exem, hogy mindenki minket nézett, soha nem akarom még egyszer átélni. Elhagytam, utána könyörgött hogy folytassuk, de eszem ágában sem volt. A párodnak illene megértenie, hogy Te önszántadból vagy vele, és nem vagy a beosztottja, nem vagytok függőségi viszonyba. A párkapcsolat lényege az egyensúly, a kölcsönös tisztelet, ha ez megbomlik akkor tovább kell lépni.
2017. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,hogy a szex fogyaszt. Szepiti a hajat.

A suly alapjan kifejezetten csinos lehet. A szexhiany szornyu,plane,ha meg kotoszkodnek is. :( A kotodzkodes es pesszimizmus a szexhianybol eredhet.

N

2017. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!