Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámírt egy kamufacebook, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt egy kamufacebook, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rám írt egy kamu facebook, hogy mesélni fog a páromról bizonyos dolgokat.(21 évesek vagyunk, 1,5 éves kapcsolat).

Közölte, hogy nem fogja felfedni a kilétét, de azért írt, mert a párom átvágta anno őt(lány ő ahogy leveszem),és, hogy ne dőljek be a páromnak, velem is ezt fogja tenni, kihasznál. Szavahihetősége bizonyítására el fogja küldeni kettejük beszélgetését.

A párommal megbeszéltük, ha ilyen adódik szólunk egymásnak, mert vannak rosszakaróink.

Szóltam neki, mire ő teljesen kiakadt, hogy azonnal tiltsam le a személyt és nehogy beszélgessek vele. Mondom miért ne? Neked hiszek, de kiváncsi vagyok ki lehet ez és mit hazudozik össze vissza, mire a párom szó szerint idegrohamot kapott, és addig hívogat míg nem tiltom le a személyt.

Azóta 0-24-ben erről beszél. Értem én, hogy zavarnak a rosszakarók, de akinek nincs titkolni valója, mitől fél ennyire? Engem ez bizonytalanított el, hogy a párom így kiakadt.


2017. febr. 22. 17:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén ez engem is kiakasztana, hogy ennyire "bepánikolt" ezen.


De, lehet, hogy csak attól ijedt meg, hogy nehogy tönkretegye valaki a kapcsolatotokat és nincs más oka.


Beszélj vele újra, vagy írj a facebook-os illetőnek.

2017. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Jogosan bizonytalanított el...

Innentől nincs más hátra, mint előre: párodnak kamuzd be, hogy letiltottad, és kész. Tudom-tudom, szemétség, de akkor is gyanús ez az egész.

2017. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gyanus, en elkernem a kamuprofiltol azokat a bizonyitekokat.
2017. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Csinálj te is egy kamuprofilt és vedd fel ott vele a kapcsolatot.

De azért kezeld fenntartással amit mond, mert neki van oka rosszat akarni a párodnak.

2017. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom egy sertett ribi... ne higgy neki! Lehet hogy anno atverte ot a baratod de ez egyaltalan nem jelenti azt hogy veled is megtenne. Szerintem csak bosszubol uzent neked. Ha szeretitek egymast nem szamit mi volt a multban. Tonkre fog menni a kapcsolat ha ilyenekkel beszelgetsz...jogosan akadt ki a baratod. Tenyleg ne beszelj ilyenekkel vagy mondd meg neki hogy te bizol a parodban ugHogy hiaba probalkozik... meg amugy is te mennyire hinnel egy olyan embernek aki meg a szemelyet sem vallalja. Egy ilyen szerinted megbizhato?
2017. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert lazán tele lehet dumálni valakinek a fejét annyira, hogy elbizonytalanítson. Nekem se tetszene, ha bele akarnának szrni a kapcsolatomba, ehhez pedig partner a párom.

30/f

2017. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha az én páromnak ilyeneket állítanának, én kiröhögném, nemhogy idegrohamot kapnék. Szerintem elég nagy vaj van a párod füle mögött. 26F
2017. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Anno volt már ilyen eset, küldte is a lány a dumáját ezerrel, de én nevettem mert tudtam, hogy nem igaz. Semmi bizonyítéka nem volt. Itt meg konkrétan lefotózná a beszélgetést, azért lepődtem meg.

2017. febr. 22. 17:55
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kérd el a képeket, mert a barátod reakciója elég gyanús. Nem hiszem, hogy valaki kizárólag szórakozásból, vagy sértődöttségből kamu facebook-ot gyártana és lejáratná magát, mivel ha elküldi a beszélgetést úgyis kiderül a kiléte. Én is voltam hasonló helyzetben, de nem hallgattam meg az illetőt aki a barátomról akart mesélni, hanem elkövettem azt a hibát, hogy a barátomnak mutattam meg az üzenetet ő pedig kimagyarázta...de utólag rájöttem, hogy az ismeretlen lányra kellett volna hallgatnom.
2017. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Elég gyanús a reakciója. Én kíváncsi lennék ezek után.
2017. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!