Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszercsak a nyakamba borult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszercsak a nyakamba borult a barátom és elkezdett zokogni minden ok nélkül. Miért csinálhatta? Megcsalt? 21/l

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, még sosem csinált ilyet. Én feküdtem az ágyon és nyomkodtam a telefonomat ő pedig laptopozott a nappaliba. Egyszercsak bejön, éppen hogy csak ránéztem, és a nyakamba borult és elkezdett sírni de nagyon. Csinálta ezt vagy két percig legalább de már én is sírtam mert nem mondta el mi a baj azthittem meghalt az anyja vagy szakítani akar vagy mittudomén el nem tudtam képzeni mi a baj. Aztán utána annyit mondott, hogy szeret engem nagyon ugye tudok róla? Én meg mondtam, hogy igen persze. Meg mondta, hogy nagyon boldog, hogy vele vagyok és úgy sajnálja ha valaha bármivel is megbántott és ugye MEGBOCSÁJTOK? Meg még össze vissza hablatyolt a lényeg az volt, hogy ő hogy szeret engem és, hogy én ezt tudom e?


Aztán utána persze kérdeztem később, hogy mégis mi volt ez? De azt mondta, hogy zenét hallgatott aztán nagyon sok szomorú számot végighallgatott és teljesen elérzékenyült miatta és végig én jártam a fejében, hogy szeret engem. Ő egyébként annyira nem sírós típus de nagyon jólelkű és tudom, hogy szeret engem és ő nagyon őszinte tényleg. De olyan fura ez az egész. Attól félek van valami amit nem mond el és lelkiismeretfurdalása van és amiatt ilyen. Én is ilyen voltam amikor még régebben (kis tini koromba) megcsaltam a barátomat, utána nagyon megbántam és féltem, hogy elveszítem aztán mentem hozzá sírdogálni. Persze utána elmondtam. De őt sosem csalnám meg már nem vagyok olyan, belőle sem nézem ki de olyan furcsa ez. Viszont én nagyon gyanakvó vagyok de talán az is jelent valamit, hogy az anyukája már hónapok óta nagyon beteg és ő a munkája miatt is sokat stresszel mostanában, keveset is alszik aggódom is érte. De sokat is marad ki, mindig van valami dolga és keveset van itthon. Ezt is említette, hogy sajnálja, hogy ilyen kevés időt töltünk együtt. Viszont tudom, hogy van két cafat nő is akik hajtanak rá, az egyik a kolléganője a másik pedig egy régi osztálytársa, ők mostanában nagyon rástartoltak mert nagyon szép pasi. Eddig ugye megbíztam benne, fel sem merült bennem ilyesmi. Szerintetek? Nekem ez gyanús de ti mit gondoltok? Én tényleg nem feltételezem azt erről az emberről, hogy megcsalna bárkit is, de valahogy olyan furcsa nem tudok mást írni.


2017. febr. 22. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én emiatt nem gyanakodnék.
2017. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
hahha ott van valami:) 33f
2017. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megtudta, hogy 3 nap 9 óra 3 perc múlva világvége, csak nem akar megijeszteni.

30/f

2017. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te ismered. Ha ilyen reménytelen romantikus típus, akkor szerintem nincs okod a gyanakvásra.

Mellesleg mindig furcsának találom, amikor férfiakra a szép jelzőt alkalmazzák.

2017. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

SZÉPET! A pompás, csodás jobban aggasztana :D

30/f

2017. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valaki összefoglalná 2 mondatban? Most egy másik regényt olvasok. :)
2017. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

A csávó elbőgte magát, a csaj bőgött vele. Elvileg csak rájött, hogy szereti, de nem tudja a kérdező, hogy mit gondoljon.


Komolyan, van manapság olyan férfi, aki nem sír mindennap?

2017. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásba keveredtél, nem feltételeznéd róla, de gyanús? Csak nekem üti egymást a kettő?

Amúgy lehet, hogy csak simán jött egy ilyen érzelemkitörése. Néha bizony fiúkkal is megesik, hiába kellene mindig szoborarcúnak és rendíthetetlennek lenni.

2017. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami pszichologiai problémája? ( de tényleg)
2017. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Öööö... Passz. Tegyél fel másik kérdést.
2017. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!