Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sose mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sose mondja, hogy szeret engem csak ha én mondom, fiúk hogy van ez?!

Figyelt kérdés

Régebben ritkán mondta, hogy szeret de most már egyáltalán nem és nem is írja amikor nem vagyunk együtt csak ha elmegyünk aludni.

Amikor én mondom neki, hogy szeretem, hogy "énis, énis szeretlek" vagy "jójó énis szeretlek"

de mindig törődik velem, szerintetek ez így rossz jel?:(

22L



2017. febr. 22. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt gondoljuk, hogy egy bizonyos idő után egyértelmű, hogy szeretünk titeket.

30/f

2017. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én, az első évben mondtam vagy tízszer. Utána már nem nagyon.
2017. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Székely asszony az urának:

- Apjuk, te már sose mondod nekem, hogy szeretsz!

- Húsz éve már mondtam, ha változás lesz, szólok!

2017. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Tudja, hogy csak rosszul járhat, ha szerelmet vall egy nőnek.
2017. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az én párom is régebben mondta többször is utána annyit mondott hogy ha változik szól, de azert ha együtt vagyunk mondja és ha írom neki válaszol hogy ő is engem.

Nincs probléma csak vagy nem érzelgős tipus vagy tudja a "veszélyeket" ami vele jár ha szerelmet vall.:) nincs miért aggódnod!:)

2017. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szeretetet alapvetően kimutatni kell afelé, akit szeretünk, nem pedig mondogatni. Az embereknek elég kicsi hányada tud tényleg szeretetet gyakorolni, még nekem se sikerül mindig aszerint élnem, olykor én is megbotlok, viszont törekszem arra, hogy szeretettelien éljek.


(Bár a jogos önvédelem nem mond ennek ellent egyébként, ha arra kényszerül az ember.)


Ellenben sok nő hajalmos mondogatni, hogy így, meg úgy szereti a párját, aztán idővel kiderül, hogy önző okokból van csupán a párjával...


A legtöbben összetévesztik a szeretet kifejezést a vonzalom kifejezéssel. Lehet átfedés a kettő között, de nem ugyanaz a kettő...

2017. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindig mondogatnia? Szeretetet, érzelemket, máshogy is ki lehet fejezni,nem csak ezzel az egy szóval. Mondják sokan a másiknak, hogy szeretlek,de nem érzik,gondolják komolyan.Szerintem ne mondogasd te se ilyen gyakran,mert egy idő után idegesítő is lehet, ha folyton ezzel csesztetik az embert. Nyilvánuljon meg tettekben, és mondd más szóval,aztán a pasidnak is lehet majd kimondja gyakrabban.
2017. febr. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hat éve vagyok együtt a parommal, de ha egy nap nem mondja el millioszor hogy mennyire imad akkor egyszer sem, es erezteti is nem csak mondja
2017. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom 5évig minden nap mondta... Szeret, nagyon szeret...

Még akkor is úgy köszönt el h nagyon szeret mikor buliban volt és megcsalt. Akkor is mikor utána tartották a kapcsolatot, sorolhatnám...

Ez jobb?

2017. febr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!