Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te odaadnád a barátnőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te odaadnád a barátnőddel közösen vásárolt tv-d a barátnőd legjobb barátnőjének? Neki elromlott, de nincs pénze újra, de ezért nekünk meg venni kell újat. (A mostani 2 éves. )

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyébként is kell vennünk újat, akkor odaadnám. Mégis minek tartogatnám a régit, ha valakinek meg szüksége van rá? Beállítsam a vécében, vagy mi?
2017. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha amugy nem terveztem ujat venni, akkor nem. Kiveve, ha mondjuk ugy allunk anyagilag, hogy egy uj TV (valami ujabb modell akkor mar) vasarlasa nem kiadas szamunkra.
2017. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, attól, hogy két éves a miénk, én még nem vennék újat. Vegyen ő. Nevetséges...
2017. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja, ha meg nem tud venni, ne vegyen... ennyi. Tv nélkül is bőven meg lehet lenni.
2017. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

nem vagyok szeretet szolgálat, ha nincs szükségem valamire akkor azt odaadnám másnak, DE nem vennék újat csak azért, mert más épp rászorul...itt nem pár ezer forintról van szó, akkor mindenkinek osszam szét a cuccaim akiknek épp szüksége van rá és vegyek újat?

nekem is kb 2 éves a TV-m, de ettől még nincs vele semmi gond, nem is tervezem eladni/lecserélni, így biztos nem adnám oda másnak, még pénzért sem, mert szükségem van rá...


24F

2017. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Számomra életszerűtlen a helyzet, soha nem tapasztaltam még olyat, a baráti körömben sem, hogy a barátnő kötelessége lenne "gondoskodni" arról, hogy a rosszabb anyagi helyzetben lévő barátnőjének mindene meglegyen. Ha a barátnőmnek elromlana valamije és nem lenne pénze újra, akkor mondjuk adnék neki kölcsön, ha megtehetem, de még ezt sem érezném barátnői kötelességemnek. Kb. a saját gyerekem az a kategória, akinek oda tudnám adni bármilyen ingóságomat, amire még szükségem lenne...

De ha még nincs is szükségem valamire, KÖZÖS dolgot akkor sem adnék oda a párom tudta és beleegyezése nélkül másnak.

2017. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem. Nem adnám.

Esetleg ha minden kép akarunk újat venni, akkor is eladnám "méltányos" áron neki. De ha nem akarunk újat venni, akkor nem. És ha ruhái nem lesznek, akkor meg adjuk oda neki a mienk?

A tv amúgy sem egy létfontosságú dolog az életben, szóval szépen össze lehet rá gyűjteni a pénzt. Vagy venni áruhitelre, mint minden más ember.

2017. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, sem az én barátaimnak sem az övének főleg, hogy szinte új. Nagyszülőnél már más, azt meg lehetne beszélni.
2017. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Ha nincs pénze tv-re, akkor érje be egy régebbi tv-vel, amikhez már elég alacsony áron (vagy akár ingyen) hozzá lehet jutni, megvannak erre azok a bizonyos oldalak, ahol utána lehet nézni.
2017. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel plazma TV-m van illetve 3D-s,így biztos nem adnám oda ingyen. Főleg nem egy ismeretlennek. Én is borsos árat fizettem érte.
2017. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!