Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék egy kis életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy kis életet vinni a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Rögtön az elejétől közös kassza(nekem volt spórolt pénzem, neki nem. Most már senkinek nincs.) közös minden szabad perc, folyton együtt vagyunk. De mostanra a sok vita, beszolasok miatt már minden más, nem tudok hozzá úgy viszonyulni mint eddig. Plusz mindennaap együtt vagyunk, de max sorozatokat nézünk.. semmi közös program, mert nincs pénzünk... az egész kezd olyan monoton jellegű lenni. Valami ötlet, hogy hogy lehetne változtatni? Nem akarom rögtön eldobni a kapcsolatunkat...
2017. febr. 23. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:
23L + 25F
2017. febr. 23. 14:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szomoru, ha fel ev utan mar ez van. Tobb mint egy ev alatt nem volt nalunk olyan komolyabb veszekedes, ami hatassal lett volna a kapcsolatra. Ki dolgozik kettotok kozul, hogy nincs penz? Mire megy el? Lenne egyaltalan a parodnak igenye a lakason kivuli programokhoz?
2017. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én egyetemista vagyok, plusz dolgozok. Ő dolgozik, de a fizetese nagy része exekútorokra megy... tehát lényegében abból élünk amit én suli mellett keresek, plusz ami neki megmarad.

A viták főleg féltékenység miatt. (Féltékeny a legjobb barátomra, kivel sose volt semmi köztünk, s teljesen megszakitani a kapcsolatot nem vagyok hajlandó vele) plusz olyan dolgok miatt amit valójában nem gondol komolyan..csak rossz viccnek szánja... (pl. Múltkor szex közben azt mondta, h "ha nem lesz pénzünk, ezzel a produkcióval az utcán nagyon jól keresnél" ő ezt dicséretnek szánta. De engem az ilyen beszólásai megbántonak. )

2017. febr. 23. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Találtál egy pasast akit szexért cserébe eltarthatsz.
2017. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a szégyen ebben(nem a tiéd,szoval ne vedd magadra)hogy 0 közötök van egymáshoz.És mégis egymás idejét pazaroljátok.
2017. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önként vállaltál egy élősködőt
2017. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az az exekútor?

Eléggé elsiettétek ezt az összeköltözést meg közös kasszát. Így gyorsan elveszik a varázs... Valahogy spórolni kellene, beszéljetek róla, biztos megoldható. És vannak olcsóbb programok is, ráadásul ha diák vagy, akkor egy csomó helyen kedvezményt is kapsz.

Na meg persze járjatok el külön-külön is, ne csak együtt. Nem kell minden percet együtt tölteni. Túl kell lépnie a beteges féltékenységen, mert így megöli az egész kapcsolatot.

2017. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De, akard... ezt akard, mert változni nem fog, csak még inkább felőröl lelkileg.


Diákként eltartasz egy DOLGOZÓ embert, basszus... tényleg nem érzed, hogy ez milyen szánalmas?

Az, hogy nincs (sok) pénzetek nem gáz, mikor nekünk sincs, akkor is pléd, pár sör, és irány a rét, vagy veszünk kis szalonnát, hagymát és sütünk, szóval nem kötelező fizetős programokra járnotok (ingyen koncert, kiállítás, stb.).

2017. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Más: ha nekem mond ilyet szex közben, ott rögtön szállok le róla és küldöm el a halál fas..ára eg életre.
2017. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!