Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban vagyunk. Nagyon szeretem őt.

Úgy volt, hogy a hétvégén megyek hozzá 1 hétre. De a héten észrevettem, hogy barna folyásom van, csomós és nagyon megijedtem, így kértem időpontot a nőgyógyásztól, jövőhétre kaptam. A páromnak nem mertem elmondani, mert ő nagyon aggódó típus. De így, hogy lemondtam az utazásomat meg láttam rajta, hogy nagyon csalódott. És lehet hogy haragszik is rám.

Szerintetek el kellene mondanom neki? De én nagyon félek, és nem szeretném, hogy ő is aggódjon....


2017. febr. 23. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, fordított esetben te is tudni szeretnéd, ha valami baja van.
2017. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kíváncsicska ***** válasza:
88%
Igenis el kellene mondanod.Fontos dolgok ezek.Az meg nem baj ha aggódik,hisz szeret.Így csalódott benned.Ha elmondod akkor meg max aggódik.Melyik a jobb?Bízz benne annyira hogy ezen gondjaid is megosztod vele.
2017. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen el kellene mondanod neki, nem is értem, ez hogy lehet kérdés...

Amúgy meg gondolj bele, inkább higgye azt, hogy nem akarsz vele lenni, már nem szereted, ne adj' isten megcsalod?

2017. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aperitif ***** válasza:
100%
Annyit mindenképp elmondanék neki, hogy rendellenes vérzésem van, emiatt a jövő héten orvoshoz megyek. Biztos, hogy aggódni fog, de sokkal kevésbé, mint attól, hogy lemondod a várt találkozást, és még csak meg sem indoklod. Gondolj bele, mi minden járhat azóta a fejében, hogy miért mondtad le.
2017. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan manapság egy kapcsolatban már nem beszélik meg a párok egymással az egészségügyi problémáikat? Marha öreg vagyok ...
2017. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már értem miért siklanak fére manapság a kapcsolatok... Aztán majd a srác is kiir egy kérdést hogy mi történhetett, miért nem akar velem lenni?
2017. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!