Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt hiszi hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi hogy csak kihasználom, már megbolondulok tőle, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van ebből. Állandóan kérdezgeti tőlem, hogy vegyen-e nekem ezt vagy azt. Az esetek 99%-ában nem nagyon fogadok el tőle úgy semmit, max ha önszántából meg akar valamivel ajándékozni. Pl szülinapomon elvitt étterembe, ezt elfogadtam, oké. Neki van kocsija, nekem nincs, így sokszor azzal járunk EGYÜTT ha megyünk bevásárolni vagy bármi. De sokszor még erre is kap tőlem pénzt. Most is volt olyan, hogy nem volt nálam elég pénz, így kértem, hogy vegyen meg nekem egy pulcsit, de én otthon oda is adtam neki azt a pénzt.

Aztán most behisztizett, mert nem akartam megnézni vele egy filmet és rögtön a fejemhez vágta, hogy én csak azért vagyok vele, mert kihasználom - minden áldott veszekedéskor ezt hajtja... És néha már olyan mérges vagyok, hogy úgy istenesen megmutatnám neki, hogy milyen az amikor egy nő kihasznál egy pasit... mert tőlem ez távol áll. Sőt, mindig mondom is neki, hogy a pénz önmagában nem boldogság. Merthogy jajj ő mennyit költ rám (???????) és annyi sincs bennem, hogy megnézzem vele a filmet... Mit lehet ilyenkor tenni?


2017. febr. 23. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és most elvonult egyedül filmezni, majd "kedvesen" még odaszólt nekem, hogy "jó akkor én filmezek egyedül, te meg majd keresel, ha kell valami"... fúúú....
2017. febr. 23. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet ilyenkor tenni, hogy el kell tőle búcsúzni!
2017. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd ha kell valami. De hát nem kell semmi.Ezt kellett volna mondani:) Összepakolni, és távozni. De ezt könnyű mondani.
2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép szoval elköszönni!!!!!
2017. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyönyörű példa mikor a rögeszmék erősebbek a jelennél. Pápa se győzné meg másról mint amit hisz sajnos.
2017. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!