Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt de havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt de havi 2x nagyon max3 x van szex ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy miért lehet ez : 3 éve lesz áprilisban hogy együtt vagyunk de a nemi életünk alig van havi 2x nagyon max3 x nem tudom mert lehet ez szerintetek a ferjem meg csal vagy undorodik??? Volt vagy van igy valaki?
2017. febr. 23. 23:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Nembiztos,h megcsal.Lehet ,h túl fáradtt.Mien melót végez.Mikor ér haza?Mennyit dolgozik?Te kezdeményezel e?
2017. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Két műszakban dolgozik délelőtt és délután 2nap munka 1nap szabi 2nap munka dohanyboltban eladó. Hát egy pár hete már nem sajnos nem lattom értelmét mert mindig van valami ki fogása :'( tudom hogy nem ezen alapszik egy kapcsolat de már annyira elegem van ebből 2 éve ezt csinálja és már nincs türelmem mindig azt mondja meg valtozik akkor van aktus utan kuss van megint egy jó darabig :(
2017. febr. 23. 23:48
 3/27 A kérdező kommentje:
Na meg annyira egyedül érzem magam hiába van melletem csak azt a k... Telefont nyomja és rám hárít. Mikor fel hozzom akkor én vagyok a rossz ha a szexet hozzom fel akkor nagyon erőszakos vagyok meg ilyesmi de hat basszus nem vagyunk 10 éve sem 20 éve házasok fiatal pár vagyunk még eddig és semmi intimitás és már nagyon ott tartok hogy fel hozzom neki a nyilt kapcsolatot mert hát mundjuk meg őszintén minden nőnek kell a szex sőt a férfiak általában jobban oda vannak mint a nők...... Én már még arra is gondoltam hogy meleg de ez hülyeség csak hát mar minden meg fordul a fejembe :/ szerintetek mit csináljak?
2017. febr. 24. 00:40
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
3 év után igen.
2017. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Keress mást.
2017. febr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát ennek annyi. Max abban dönthetsz, hogy meddig hagyod döglődni a kapcsolatod...
2017. febr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Ennek a házasságnak így aztán túl sok értelme nincs. ÉRthető, hogy szenvedsz.
2017. febr. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%

Sok oka lehet,de itt az is gond,hogy ennyire zavar a dolog.Ez előbb-utóbb a kapcsolat végét jelenti.

Beszéltél vele erről nyugodtan?

2017. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtök nem akarna többet, nem lenne "gáz". Nincs egy mindenek felett álló, a házasság milyenségét meghatározó elvárt mennyiség, max átlag van (ill. van még egy ilyen egymásba sulykolt igen káros felfogás, miszerint minél többször kefélsz, annál királyabb vagy... Ezt most nem kezdeném el fejtegetni, a lényeg, hogy nagyon nem mindegy, hogy azért szexelnél többször, mert "tudod, hogy ez nem elég, mert csak, megmondta a facebook is", vagy valóban, mindenféle külső befolyás nélkül te magad vágyaz több alkalomra.)

Én pl. falra is másznék, ha heti egynél többször kéne, szerencsére a párom se igényli többször.

2017. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem már vele erről többször is és mindig azt mondja hogy nem igy lesz meg változik akkor együtt is vagyunk de utána megint hetekig semmi sőt már volt olyan hogy 2 hónapig nem nyúlt hozzám. És nem tudom mert van ez pedig én nagyon szeretnék vele többet együtt lenni de ő nem csak a kifogas folyton :( vagy gond lehet vele oda lent? Mert volt olyan hogy együtt voltunk és másnap megint meg próbáltuk és szex közben le megy neki nem érzi hogy el e ment...... V fel sem áll :(
2017. febr. 24. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!