Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miértnem szeretkezünk? L/20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miértnem szeretkezünk? L/20

Figyelt kérdés
Amióta összeköltöztunk, egyre kevesebbet szexelünk a párommal, mindig van valami, ha dolgozik az alapból kilőve mert fáradt (15 órát dolgozik). Ha meg szabadnapja van akkor is mindig van valami. Hiába mondom neki hogy nekem kell egy kis lazulás, azt mondja erre mindig hogy nrkem miert ez jár mindig a fejem? Ebben a hónapban nem is szexeltünk... :( ráadásul babát is szeretnénk. Megcsalni nem csal meg de nem tudom mi van a háttérben. Ő 26 én 20 vagyok.

2017. febr. 24. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá igénye. Keress egy olyan férfit, aki örül, ha mindig ez jár a fejedben! Elég sok ilyen van.
2017. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

más változott közöttetek az összeköltözés óta?

mivel módszerekkel próbáltad elcsábítani őt?


24F

2017. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tenyleg sok ertelme van 20 eves babat tervezni egy olyan kapcsolatba, ahol nem tudtok kommunikalni egymassal, nem egyeznek az igenyeitek es mar most sem tudtok egymassal minosegi idot tolteni...
2017. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Gyereket semmikeppen ne vallalj vele, amig nem oldodik meg a helyzet igy vagy ugy, mert akkor meg nehezebben hagyod majd ott es akkor jo sokaig ez var rad. Mi is szoktunk faradtak lenni, illetve elofordul, hogy szabadnapon sem csinaljuk, de nem egy honapon keresztul.

Vagy megunt, vagy nem mond el valamit.

2017. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, oka van, vszeg a 15 óra meló, bár azon kívü simán lehetne.


Szvsz nem szeret, nem kíván. Egy hónapban egyszer rohadtul nem normális, még a heti egy-kettő is kevés egészséges felnőtt embernél.

2017. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20 évesen bűn ennyi időt szex nélkül tölteni. :) Na de komolyan, ez nagyon nem egészséges kapcsolat igy.. Én elszégyeltem volna magam,ha egy lánynak ilyet mondok "nekem miert ez jár mindig a fejem?" Babárol meg annyit,hogy ilyen fiatalon szerintem felelőtlenség vállalni.


21f

2017. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát, szerintem a napi 15 óra meló eléggé nyomós indok, ha valaki nem kívánja utána még a hancúrozást is, biztos, hogy ezt hosszú távon nem lehet kibírni jelentős egészségkárosodás nélkül.


Miért kell ennyit dolgoznia? Kérdező, te is dologzol? Mit tudnál levenni a válláról? Nem vagy nagyigényű, pénzéhes csaj?

2017. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rosszul választottál párt szexuálisan nem egyeznek az igényeitek. Velem egész nap is szexelhetnél ha ahhoz volna kedved. Sajnos én sem találtam meg az igazi párom.
2017. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rosszul választottál párt valószínűleg.

Mit megadnék egy olyan kapcsolatért ahol mindkettőnknek ugyan azon jár az esze.!

2017. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már bocsásson meg a világ, de 15 órás munka nem lehet ok egy egészséges fiatalembernek, hogy ne akarná még a legyet is röptében. A probléma gyökere nagy valószínűséggel a táplálkozásban keresendő. S bár mindig lepontoznak ezért a nagytudású fiatalok, elmondom, hogy a növényi olajokra való áttérés iszonyatos károkat okozott mind hormonális, mint mentális, mind immunrendszeri, mind a túlsúly tekintetében.

Amerikában 40 után belátták ezt, Mo-on késésben van a dolog.

2017. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!