Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ferfi, aki elfogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ferfi, aki elfogadja, ha egy no siros? (Nem hiszti, es nem is nyilvanossag elott tortenik)

Figyelt kérdés

26 eves no vagyok, es vannak dolgok, amikre nagyon erzekenyen reagalok. Ilyen dolgok foleg azoktol az emberektol szarmaznak, akiket szeretek (akar baratilag is). A legkisebb velt serelem miatt elsirom magam. Az ismerkedest jelentosen megneheziti, mert a sirast a ferfiak a ragaszkodassal kapcsoljak ossze, es inkabb kihatralnak. Csak olyannal tudok kapcsolatot letesiteni, aki hidegen hagy, hiszen ott eletvidam vagyok. Mindemellett a kulsom kifejezetten elonyos, es elsore a legtobb embernek tetszem, de belulrol... borzalom.


Ferfiak, van itt olyan ebben a korosztalyban, akinek a baratnoje sokat sir, vagy erzekenyebb?


Nem szeretnek itt ismerkedni, de ha van lany/no hasonlo helyzetben, attol szivesen fogadok levelet.


2017. febr. 25. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon. Én is ilyen vagyok, túlérzelmes. De akkor is, ha egyedül vagyok.

Manipulációnak veszik az őszinte könnyeket. Jobb egyedül.

2017. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ha valaki sir, nem problema. Az viszont, ha valaki minden eppen serelemnek, bantasnak velt mondaton elsirja magat, hosszutavon egyszeruen irritalo, mert folyton arra kene figyelni, hogy "jaj, most ugye nem mondtam rosszat", "jaj, csak el ne sirja magat, ha kifejtem a velemenyemet barmirol" stb. A masik pedig, hogy utana meg mar azon sirna az illeto, hogy a hatalmas lelki fajdalmai nincsenek komolyan veve.
2017. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es: en is akkor ha egyedul vagyok, vagy olyannal vagyok egyedul, akit barmilyen okbol szeretek. Neked soha nem sikerult legyozni? Vagy nem is probalkoztal?
2017. febr. 25. 15:50
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
58%

Én elfogadnám, átérzem amit leírsz, én is könnyen el tudnám magam sírni elég sok helyzetben, de általában visszafogom magam. Én igazából örülnék neki ha egy érzékeny lány lehetne majd a barátnőm.


24F

2017. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnám, de borzasztó lenne, mert együtt sírnánk...

Nekem a himnusztól is könnybe lábad a szemem.

2017. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A legkisebb vélt sérelem miatt elsírom magam."


És nem szeretnél ezen változtatni?

2017. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De persze, hogy szeretnek! Ez kb. 6 eve van igy, elotte soha semmilyen erzelmem nem volt. (Csaladi halaleseteken sem tudtam sirni vagy nyiltan szomorkodni-persze sokat jart a fejemben).

Ha nem direktben tortenik a megbantas, akkor sirok egyedul itthon, hogy a masik ebbol ne erezzen semmit. Viszont egy parkapcsolatban eleg nehez elrejteni.:/


Es nem ugy vagyok erzekeny, hogy filmeken sirok, vagy zenen, hanem inkabb olyankor, ha valaki nem torodik velem, ugy erzem, hogy nem vagyok neki eleg fontos, vagy kihasznal (es tenyleg beleertve a szuloktol a baratokig mindenkit).

2017. febr. 25. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is eléggé érzékeny vagyok, depresszív időszakaim is vannak. Kb úgy kell elképzelni,hogy vannak napok amikor vigasztalhatatlanul rossz kedvem van (máskor meg vidám és pozitív vagyok), nagyrészt ok nélkül. Ha ilyenkor valami bántó ér akkor még sírok is.


Barátom nem tudja igazán kezelni, ilyenkor inkább jól esik,ha magamban lehetek. Nehezen de elfogadja,hogy ilyen vagyok.


Én emiatt gyereket se szeretnék, egy gyerek se érdemli,hogy ilyen "labilis" anyja legyen. :(


27N

2017. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Isten ments ilyen nőtől!
2017. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lázár Gergely ***** válasza:
Az én párom is sír, ha nem tudunk beszélni. Pedig ázsiai, ott nem igazán sírnak a nők. Nem szabad nekik.
2017. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!