Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok akik utálják a valentin napot és miért?

Figyelt kérdés
És akik szeretik azok pedig miért szeretik?

2017. febr. 25. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy statisztika lesz, vagy mi? Van olyan hogy Valentin nap? Ne haragudj, de nekem ez új.
2017. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Egy elcseszett, elkúrt liberális hülyeség. Szimplán csak ezért. Ha egy nőbe szerelmes vagyok, akkor az év többi napján is kimutatom, nem csak a Bálintok napján.
2017. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen közvélemény kutatás féle kíváncsi vagyok hányan tartják meg és hányan nem.
2017. febr. 25. 17:51
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Én azért nem szeretem mert mint a többi ünnep ez is egyre anyagiasabbá válik.


Továbbá a szerelmet nem egy napon kell kimutatni. Én szeretek örömet szerezni a másiknak és látni az arcán a meglepettséget. Ezért havonta-két havonta, de van amikor havonta kétszer is csak úgy veszek, kérek, szedek virágot és oda adom az aktuális barátnőmnek. Vagy főzök valami finomat, esetleg kitalálok egy kis romantikus meglepetést. (Pl.egy pléd, pár gyertya és csillagles)


25f

2017. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az, hogy a szerelemnek legyen egy napja (bár eleve egy egészséges párkapcsolatot minden nap ápolni kell) jó ötlet. De sajnos eléggé el van cseszve az egész. Nem arról szól, hogy legyen egy kissé különlegesebb napod a szerelmeddel, hanem az egész a bizniszröl szól. Vegyél édességet, vidd el étterembe stb stb.. Aztán jönnek a sértődések, jönnek a direkt erre a napra gyártott dolgok, amik már nem is arról szólnak amiről kéne.


Az egésznek csak akkor van értelme, ha a pár mindkét fele fontosnak tartja.

2017. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Pofátlan képmutatásnak tartom, amit ráadásul kimaxol a ráépült iparág is. Én a páromat mindennap szeretem. és mindennap egyformán. Február 14-én is. Nincs hozzá szükségem egy extra kijelölt napra. Ha lesz jeles nap a kapcsolatunkban, azt majd mi úgyis kiválasztjuk.
2017. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semleges, én utálom azt is, aki komolyan veszi, és bőg, hogy csak egy tusfürdőt kapott, meg aki fröcsög, hogy fúj, büdös, ámérikái ünnep, pfej.
2017. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos a valentin nap, de nem tudom megérteni azokat, akik fröcsögve gyűlölködik miatta.


Az ünnepek kellenek az életbe, attól, hogy megünnepli valaki, nem jelenti, hogy a többi napon nem szereti a párját...



Engem azért nem érdekel különösebben, mert gyerekkoromban nem nagyon volt ilyen, legalábbis én nem hallottam róla, nem fűződik hozzá jó élményem, emlékem. Nem olyan, mint az amcsi filmekben, amikor már az oviban is lapot csempésznek a kis szerelmük táskájába, bálok vannak és romantika mindenhol. Szóval nem érzem magaménak az ünnepet, de szerintem ártalmatlan, aranyos, kedves ünnep, jópofa dolog, hogy mindent ellepnek a szivecskék, de nem tudom elképzelni, hogy ilyesmi miatt sértődjek meg.



N28

2017. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy nincs semmi bajom a dologgal. Természetesen egész évben szeretem a páromat, és máskor is meglepem valamivel, épp ezért gondolom úgy, hogy ezen a + 1 napon nem esik nehezemre egy kis meglepetést csinálni neki. Nem fogok úgy hozzáállni, hogy jaj, mert a többi napon is szeretem, akkor ezért direkt nem lepem meg semmivel valentin napon.

Max. nekem is az a bajom vele, mint ahogy a többi ünneppel is, hogy tényleg egyre jobban az anyagiak körül forog az egész, ami nem jó irány.

2017. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Én igen, utálom. Vagy is, minden olyat, amit kijelölnek nekem, hogy itt, most, nagyon ünnepeljél.
2017. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!