Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy ez tényleg gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előző pénteken a párom elment egy haverja házavatójára, de ez csak fiús este volt. Úgy volt, kb hajnal 3 körül jön haza. Èjjel felébredtem 4 körül, gondoltam felhívom és megkérdezem, merre jár, nem vette fel a telefont többszöri próbálkozásra sem. Végül reggel 7-re ért haza. Mikor megkérdeztem, merre jártak, először kamuzott, hogy nem voltak szórakozóhelyen, aztán végül elmondta, hogy igazából voltak, amit akkor nem is értettem, mert soha nem cirkuszolok ezeken a fiús estéken. Tegnap épp írt messengeren a haverjának, és láttam, hogy írt neki valaki, értesítés volt az engedélykérésekben, tehát nem az ismerőse... Ott előttem meg is nyitotta, majd csodálkozva nézett, hiszen egy nő volt az. Mint kiderült, az előző heti fiús estén ismerkedett meg vele a szórakozóhelyen. Ugyan állítása szerint csak beszélgettek tíz percet, de eléggé rosszulesik, hogy egyrészt minek ismerkedik idegen nőkkel, másrészt én azt gondolom, ha csak simán beszélgettek pár szót, nem értem, minek kereste fel a nő, gondolom nagy benyomást tett rá a párom, ha rákeresett Facebookon. Nem tudom, mit gondoljak, én ha elmegyek nagyritkán egy szórakozóhelyre, alsó hangon oda jönnek vagy tízen hozzám egy éjszaka, de senkivel nem ismerkedem, főleg nem adom meg a nevem... Rosszul gondolom, hogy ez gáz? A hölgy igaz, hogy 40 éves, a párom pedig 29, de szerintem ez nem jelent semmit, hiába védekezik ezzel. Úgy gondolom, több mint 3 év után ha elmegy szórakozni, természetesnek kéne lennie, hogy nem ismerkedik...valahogy nem tudom elhinni, hogy elmondta a nőnek, van párja, hiszen akkor miért kereste fel a hölgy... Mit gondoltok?
2017. febr. 26. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek után nem bíznék meg benne.Reggel 7-ig mit csináltak?
2017. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz, nem te reagálod túl. A bizalom érzékeny dolog, könnyű elveszteni
2017. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiús este szórakozóhelyen? Wtf?

29 évesen?

Neki már családalapításon kéne gondolkodnia, nem azon, hol fűzi a nőket a haverokkal, miközben a nője otthon ül....

2017. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!