Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 szék közt vagyok. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 szék közt vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam aki elutazott csehbe dolgozni es meg csak 2 hete van kint de már szakított velem. És ez a pár nap alatt össze jöttem az egyik ismerősömmel... aztán mikor már minden jo volt az élettársam elkezdett hívogatni es írogatni... most teljesen össze vagyok zavarodva. Nem tudom mit csinaljak... de ez a 4 nap evvel a pasival jobb volt mint az a másfél év az elettarsammal .. Ja igen es szex nélkül. Nem is az volt hogy en mondtam azt hogy nem akarok hanem ő tartotta magát avval hogy ez nem erről szól es hogx o se akarja elsietni... és most annyi a szerencsém hogy ez a pasi is vissza ment ausztriaba dolgozni. Szóval van 3 hónap gondolkozni való idom. De ilyen helyzetbe sose voltam meg... erdekelne a véleményetek... Mert nem is nagyon merem elmondani senkinek mert hat tudjatok milyenek az emberek.

2017. febr. 26. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az élettársad kidobott és 4 nap jobb volt a másikkal mint eddig az összes az élettársaddal, nem hiszem hogy sokat kellene gondolkozni ezen.
2017. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ha pár nap alatt összejösz valami ismerőssel miután a párod kiment Csehországba, akkor annyira nem szakadt meg a szíved,hogy szakított veled. Érdekes információ, hogy a másik új pasi is kiment külföldre. Az meghatott? Mert ha az első nem is zavart, hogy vége, akkor innentől kezdve mondjuk teljesen mindegy, mert nincs min gondolkodni..Akkor jó nélküle.Persze, ha nem tudsz egyedül lenni,és azon gondolkodsz kit kéne választani, hogy ez semmiképp ne történjen meg, és ne legyen pad alá esés,akkor persze gondolkodni kell. Tudja az új pasi, hogy a régi visszakívánkozik?Már ha tényleg azt akarja...Szerintem maradj egyedül,mert itt csak úgy látom az a lényeg,hogy nehogy ne legyen senkid.
2017. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

A másik pasassal jobb. Ennyi.

2017. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat igen kidobott. Na de avval jött pár nap után hogy ő csak tesztelt es hogy azt akarta hogy törődjek magammal mert olyan hulye természetem van hogy ha van valakim akkor csak vele foglalkozok es magamat nem érdeklem na de mivel o külföldön van ezért nem tudok vele foglalkozni így hat magammal törődök mosz es arra törekszem hogy helyre álljon az életem. És az ő hibája ez az egész mert ha nem dob ki akkor ez nem történik meg mert nem vagyok ez a megcsalós típus. Na de most így alakult es fura hogy mind kettő ír mindig hogy így meg úgy hianyzok es már teljesen össze vagyok zavarodva. .. De úgy gondoltam hogy először kimegyek az élettartamhoz majd a másik pasihoz es akkor eldöntöm hogy kivel érzem jobban magam meg hat persze mind kettő azt akarja hogy menjek ki hozzájuk. Úgyhogy így sunyiba szerintem ezt megteszem ss döntök. De nehez lesz. Meg hat ez a másik pasi túl szép hogx igaz legyen. Plusz az élettársam megcsalt már egyszer es megbocsájtottam Na De már nem tudlk úgy bízni benne. Főleg most hogy kidobott megint elbaszta a bizalmam. És hat ilyen helyzetbe nem voltam meg szóval nehéz. Egy persze most szabad akarok lenni egy ideig míg helyre nem hozom az életem es örülök is neki hogy most nincsenek itthon .. és ez a másik pasi olyan érzéki . Teljesen össze illik az ajkunk es o olyan akire mindig is vágytam. Simogat törődik velem puszilgat ölelget es ezt imádom. Az élettartamtól pedig ki kellet ezt könyörögni es pofazni neki higy törődjön velem.. De ő sokszor avval jött hogy nem tudja úgy kimutatni az érzéseit. S amúgy most leszek 20 márciusba. :D az élettársam 21 márciusba es ez a másik pasi már 25 lesz . Meg hat úgy gondolom rgy idősebb pasi jobb egy fokkal mert azért komolyabb es tapasztaltabb. De olyan kérdései vannak már hogy mikor szeretek bele meg azt mondja hogy már majdnem szeret es hat ilyenkor nem tudok mit mondani mert ahhoz hohy szeressem idő kell

Az egy dolog hogy jó vele de az meg nem szerelem.

2017. febr. 26. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megcsalt az êlettàrsad akkor megfog többször is !Sztem azért dobott ki mert azt gondolta hogy ha ezekutàn is vele maradtàl akkor most is vele fogsz !Én megmondtam volna neki hogy nem kell ez nekem !Bízni ilyen emberben nem lehet !Anélkül meg semmi értelme tovàbb folytatni !
2017. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindig a másodikat válaszd,mert akkor sose szeretted az elsőt ha másodikkal jobban érzed magad!
2017. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tesztelésből nem szakít az ember azzal, akit szeret, hülye duma.

te meg tényleg kicsit kapcsolatfüggőnek tűnsz, de ha 4 nap jobb volt, amit előtte a másfél év, akkor nincs kérdés.

Ha ő is lelép, esetleg olyannal próbálkozz, aki visz magával, vagy itthon fog élni.

2017. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szakítottam az elettarsammal es a másik melett döntöttem , de az meg messze van hogy együtt legyünk. Most én is készülök hollándiába dolgozni úgyhogy lesz időm mindent átgondolni. De most per pillanat a másik melett döntöttem :)
2017. márc. 2. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!