Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy féléves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féléves kapcsolatban mennyi együtt töltött idő normális?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk mindketten, már felvetődött az is,hogy egyszer majd valamikor összeköltözünk a jövőben, mindketten komolyan gondoljuk. De amíg nem együtt élünk sok ha heti 3-4 estét együtt alszunk? Én ennyit igényelnék, párom szerintem kevesebbet, de nem mondja, hogy ne menjek át hozzá.(szerintem nem akar megbántani) Vagy mennyi a normális? Mennyi szabad térre van szüksége egy férfinak?

Tudom, hogy mindenkinél más, de kérlek adjatok valamilyen tanácsot, nem fogja azt mondani, hogy ne találkozzunk, de lehet máris sok ez neki.

23/L 29/F



2017. febr. 26. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

DE ezt tőle kérdezd meg, attól, hogy pl itt a többi embertől kérdezed, még nem fogod megtudni, hogy a te barátodnak ez sok vagy éppen kevés-e..


Én pl 20 évesen jöttem össze a barátommal, mi már akkor is kb heti 4-5-ször együtt aludtunk.. ÉS igényeltük is a másik társaságát.

És utána meg összeköltöztünk,minden nap együtt alszunk, és ennek nagyon örülünk.

Én pl el sem tudom képzelni, hogy aki szerelmes, annak sok lenne 3-4 együtt töltött nap, amikor nálunk pl egy külön töltött nap is urcsa volt, miután általába együtt aludtunk... De tény, hogy van ilyen ember is, de ettől te nem leszel okosabb. :)

Szóval a jó kapcsolat alapja az, ha ezt vele beszéled meg. Ha nem tudod/mered megbeszélni ezt vele, akkor bizony az már régen rossz..

25N

2017. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magamat ismerve én még sűrűbben is igényelném, mint te. Ha lehet, minden este "aludjunk" együtt :D


29F

2017. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretek, abbol sosem elég. Akivel csak szex jó, abból, heti pár nap elég.
2017. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyetek együtt sokat ha meg elkezd okoskodni meg véletlenül akadékoskodni akkor lehet tenyleg nem passzoltok össze de ha nem akkor lehet meg örülni ks fog neki..

Lehet ő is ugy van vele hogy nem akarja túltolni magát lehet ugy van vele mint te..

2022. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!