Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozakodjak elő a barátomnak azzal, hogy szeretnék az ikertestvérével édeshármast? 19/L

Figyelt kérdés

Szoval a paromnak aki egy irto jo pasi es kivul belul imadom van egy ikertestvere aki majdnem teljesen ugyan ugy nez ki mint o. O egy picit magasabb meg szerintem a baratom helyesebb de o is nagyon jo fej aranyos. Tenyleg csak en meg kb a rokonaik tudjuk megkulonboztetni oket es hat en sosem csalnam meg a baratomat nem erdekel mas fiu. De neha fantazialok rola es biztos vagyok benne, hogy mar mas lanynak is megfordult a fejeben, hogy ha a parjabol esetleg ketto lenne vagy harom akkor az bizony igencsak tetszetos dolog lenne.


Es hat igazabol az ikertestvere pont olyan mint o es neha fantazialok rola es mar a gondolattol is kikeszulok. Persze nem csalnam meg soha a baratomat de ha o is benne lenne akkor en egybol ugranek :D


Nem vagyok ribi o a masodik baratom es tenyleg nem csalnam meg :) De o nagyon joba van a testverevel es tudom, hogy pl meztelenkednek egymas elott es meseltek hogy mar csinaltak ketten egy lanyt... Eloszor feltekeny voltam aztan rajottem hogy csak en akarok lenni az a lany :))) Annyira jo lenne de meg merjem ezt emliteni a baratomnak? O nagyon szeret engem es nem akarom megbantani. Sokkal tapasztaltabb nalam ilyen terem de nemtudom ehez mit szolna.


Szerintetek van erre eselyem, hogy megkapom amire vagyom? Hogyan hozakodjak elo vele? Arra gondoltam viccesen feldobnam a temat mintha csak poen lenne es megneznem hogy reagal ra. Ez nem elitelendo ugye? Ugye ettol en meg nem leszek "olyan" lany?


2017. febr. 26. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Cigány kategória, hol vagy?!?!
2017. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nagyon mellenyultal, veletlenul sem vagyunk azok :) de koszi az ertelmes hozzaszolast :)
2017. febr. 26. 22:58
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Lélekben azok vagytok. :)
2017. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
atlagos ribbbbanc
2017. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora degeneráltak, komolyan. Hallani sem akarom a családtagjaimat szexelni, nemhogy nézni őket.
2017. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Hupasztmek. Ha ez nem kamu, akkor kilövöm magam az űrbe, minthogy ilyen fäszom bolygón éljek. :O
2017. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gratulalok az ertelmes hozzaszolasokhoz... Gondolom ha a ti baratnotoknek (aki nyilvan letezik) lenne ikertestvere meg sem fordulna a fejetekben igaz? :))
2017. febr. 26. 23:12
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Tyű itt minden biszex,meg BDSM-es,meg fehér májú hirtelen szent lett!?


Iker fiúkkal,férfiakkal akar szexelni...nem a fiúk egymás között!

-csak egy nővel ketten.

Ez izgató gondolat kérdező,de ez a valóságban,pláne kapcsolatban nem nyerő!-pláne nem etikus.

Maradjon ez fantázia szinten.

2017. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
én is szexelnék egy ikerpárral de ez kapcsolaton belül nem lehetséges.
2017. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Csináld külön külön oszt ha lebuksz, még mindig mondhatod, hogy benézted. :D

30/f

2017. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!