Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel? Kaphatnék tanácsokat?

Figyelt kérdés
20 éves làny vagyok a fiú pedig 24 éves. 2 hónapja ismerkedtünk meg, 1 vàrosban lakunk és 1 hónapja összejöttünk. Nagyon megszerettem úgy gondolom teljesen jól elvagyunk, de szex téren vannak problémàk. Egyszerűen önbizalom hiànyos, nem hajlandó felül lenni, mindig azt mondja, hogy irànyítsak én...ha rajta múlna szerintem nem is lenne szex csak összebújàs, csókolgatàs. Szerintetek mit kezdjek ezzel a helyzettel? Előre is köszönöm a vàlaszokat! :)
2017. febr. 27. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, nincs kibékülve a külsejével, azt nem írtad, milyen a testalkata....vagy más rajta...

Igen, az önbizalomhiány nagyon degradáló tud lenni, de ez akár független lehet a külsőtől is...nevelés kérdése is lehet.

Mennyi nagyon szép lány van, semmi önbizalommal, és 50-es nők meg tinilányoknak vannak felöltözve...

Kérdezd meg tőle, milyennek gondol Téged, és hogy mennyire illik hozzád ő?

Ebből kiderül minden...

2017. febr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veinig ***** válasza:
Szerintem a megoldás a türelem. Illetve növeld az önbizalmát. Amíg az nincs rendben, nem fog változni szex közben sem. Nem elsősorban a szexben, hanem az életben is. Ha megcsinál valamit dicsérd meg. Ha el kell valamit intézni, mond neki, hogy csináld te, mert ez olyan jól megy neked vagy te ebben sokkal jobb vagy, mint én, stb. Csinálj belőle férfit! Sok srác küzd ennyi idősen ilyen problémákkal, ha pedig ügyesen tereled, ha fel tudod építeni az önbizalmát, akkor nagy valószínűséggel lesz egy teljesen jó fej párod, aki imádni fog téged. A szexben is meg fog változni. Ott is dicsérd. Sokat. Hogy milyen jo az ágyban, stb. Lennének még ötleteim, hogy miket mondhatnál neki, csak azokat inkább nem írnám ki...☺ Ja, és nem két nap múlva lesz változás. Ez hosszú folyamat, sok munka. Hajrá, szerintem megéri!
2017. febr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet, mivel előttem nem igazán volt normális nő az életében.

Idő kérdése és fel fog oldódni csak segíts neki, motiváld, támogasd, dicsérd. :)

2017. febr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen szempontbol drasztikus meg gonosz vagyok, de akivel nem mukodik, azzal nem folytatnam. Tul rizikos az egesz helyzet, mert vagy terelgeted es egyszer csak jo lesz, vagy nem. Aztan a terelgetes kozben meg csak nonek az erzelmek es egyre nehezebb lesz a helyzet, mikozben egy ido utan a szerencsetlenkedes helyett igazi ferfira fogsz vagyni. Legalabbis a leirasod alapjan ez a szerencsetlenkedes hosszutavon egy nonek sem lenne kielegito.
2017. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

írta az első hozzâszóló a külsőt...igazàból sportos, kondi terembe jàr heti 5x és jó az ízlése szeretem ahogy öltözködik...2. hozzàszóló: megfogadom a tanàcsod...próbàlom tàmogatni, motivàlni, segíteni neki...3. köszi a bíztatàst:) 4. vàlaszoló: még nem akarom feladni vele

Egyébként nagyon okos sràc...közgazdàsz...úgy felkészített a vizsgàmra, hogy jelesre levizsgàztam...nagyon imàdom...egyedül a szexel van bajom :(

2017. febr. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!