Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ezt elviselem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom ő 32 én 28. 9 hónapja vagyunk és élünk együtt (a szüleitől kapott panelben) . Eddig a fizetése 80-90 ezer ft volt, az enyém több. A kapcsolatunk elején szinte mindig én fizettem ha mentünk valahova, pár hónapig tűrtem is majd szóvá tettem. Most eljutottunk odáig, hogy kitalálta papíron vezessük a kiadásokat. (az utolsó 100 ft felét is felvezeti a papírra ha valahol ő fizetett) Mosok, főzök, takarítok rá, soha nem kapok tőle semmit, nem visz el sehova de ezt már megszoktam. Nemrég volt a névnapom és tudtam, hogy nincs pénze , mondtam nem kérek semmit. (Azért meglepiből egy csokinak örültem volna, de az se) Én folyamatosan munkák után kutakodom, de rajta nem látom, hogy változtatni szeretne, vagy nézelődne a hirdetések között. Kényelmes, 10-12 órákat alszik (ha hagynám még többet is tudna). Lányok ti ezt el tudnátok viselni? Ne értsen félre senki, nem az anyagiak érdekelnek. De szerintem elég időt és lehetőséget adtam neki, kezd betelni a pohár. Nekem fontossá válik lassan a családalapitás, mégis, hogy tudnék így számítani rá? Egy férfi azért próbáljon már meg valamilyen szintű anyagi biztonságot teremteni. :(

2017. febr. 27. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem, ez így nem normális.

Elég rendesen kihasznál: felesben fizettek mindent, és közben te csinálsz minden munkát. Neki ez így tök kényelmes, miért is akarna változtatni?

Gyereket eszembe nem jutna szülni ilyen lusta disznónak, de anyagilag se fogod bírni. Azt ugye tudod, hogy a te gyereked, a te kiadásod? Egy forintot nem fog adni.

2017. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Atyaég...

és iylenek vannak a világban, és ilyen "férfiaknak" elnéznek a nők mindent...

Nyiss a világra, különbet kapsz minden ujjadra!

Gyerekes ez a számolgatás, főleg h 100 ft pontosan.

Mindig elképedek, hogy milyen embereknek van barátnője, élettársi kapcsolata, hihetetlen.

Közben én rágom a kefét, és megbolondulnék egy kapcsolatért újra.

komolyat keresek, egyedül élek, minden van, és tessék, ez sem jó sok lánynak.

26/F

2017. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha meg egész nap dolgozna és hozná a pénzt, akkor meg az lenne a baj, hogy munkamániás és sosincs veled. Szóval így sem, úgy sem lesz jó neked:)
2017. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellene vele családalapításon gondolkodnod,meg semmin.Max a szakításon,már ha nem akarsz cseléd életet,ahol nem becsűlnek,de kidolgozod a beled.
2017. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Így se látom egész nap szinte, mert egy helyen dolgozunk, sokszor váltjuk egymást. Ha nem, akkor meg alszik.
2017. febr. 27. 08:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy ezt barki elviselne-e? Komolyan? Kulon-kulon se viselnem el, ha csak az egyik problema lenne jelen, de igy, hogy kapasbol van harom ami turhetetlen, biztos hogy nem :D
2017. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért nehéz, mert alapjáraton egy jó ember, csak lusta ,mint a disznó. Azt hiszi van még idő, kényelmes. Lehet ha nem lennék észbe kapna, szerintem nem sok lány nézné jó szemmel ezt rendszert. Köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 27. 09:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sajnálom a kérdezőt.
2017. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ki mondta hogy viseld el? Nem tudlak sajnálni, kényszerít valaki, hogy egy ilyen léhűtővel legyél vagy az azért jó hogy van egy kecója? Mer az már rég lejöhetett volna ennyi idő alatt, hogy ilyen emberrel nem érdemes családot alapítani, se együtt lenni.
2017. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A kecót kb 2 hónapja kapta meg, előtte se volt semmije és most sincs. Eléggé félreértettél ha ez jött le, hogy egy 1,5 szobás panellakás miatt tartok ki valaki mellett :D De igazad van, senki nem fog fegyvert a fejemhez, csak rajtam múlik, hogy tovább lépek-e és nem sajnáltatni akarom magam, érdekelt mások véleménye.
2017. febr. 27. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!