Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bunkó lennék ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó lennék ha ezt mondanám a barátomnak négy szem közt, esetleg társaságban előtte?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körünkben sokan azt gondolják rólam hogy a párom támogat anyagilag. Sokat foglalkozom a külsőmmel, márkás ruhákat hordok. De a saját pénzemből foglalkozom magammal. Picit fusztrál, hogy ő elkönyveli a saját sikerének míg alig ha vásárol nekem bármit is. Pedig megtehetné. Ha nem lennék vele akkor is igy néznék ki. Nagyon ritkán ha kapok tőle bármilyen ajándékot. Sőt neki is szoktam vásárolni rendszeresen. Sokszor írják itt, hogy egy csinos nőre költeni szoktak. Rám ő alig költ sőt még a benzinpénzt is behajtaná rajtam, de nincs pofája hozzá.

Több alkalommal kaptam megjegyzést a megjelenésemre a barátaitól. Arra gondoltam hogy ha szóba kerül társaságban azt mondanám "ha nem lennék Í-nal akkor igy néznék ki, mert a saját pénzemből fedezem". Mennyire bántó ez egy férfi számára? Esetleg ha négy szem közt mondanám, hogy nem költ rám semmit? A legbántóbb az volt, hogy Bécsbe elmentünk és ott szerettem volna vásárolni magamnak egy pirosítót a MAC-ban. Magának előtte vásárolt valamit 600 euróért. Fel sem ajánlotta hogy kifizetné az akciós 15 eurós pirosítóm. Sőt, még bele is szólt melyik színt vásároljam meg.


2017. febr. 27. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Sztem az lennél!Hol van az megírva hogy a pasidnak neked kell vasarolnia a ruháidat az ekszereidet a sminkkészleted,cipőt stb?Vegye meg mindenki magának.Ha te úgy döntesz hogy veszel neki valamit,akkor ne varjal erte viszonzást.Adtad mert szerettél volna,de elvárás nélkül.Persze amúgy nem lenne éppen rossz, ha néha venne valamit neked,mert az egy gesztus férfi részéről.Mondjuk ez el is mondd valamit,azt h nem érdekled vagy azt csak hogy zsugori,ezt Te tudod.De összeségében igen,hatalmas bunkó lennel.Bocs.34L
2017. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Es azert mert ezt Te a barátai előtt óhajtod kifejezni,tehát nyilvánosan megalázod,még akkor is ha Te jogosnak érzed sem kell a barátai előtt vagy csak társaságban így viselkedni.(1-es)
2017. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A társaságotok nagyon tapintatlan, ha a pénztárcátokban túrkál, azaz arra célozgat, hogy a barátod anyagilag támogat téged. Ilyen esetben mondd meg, hogy nem szívesen beszélsz az anyagi ügyeitekről, de ha már szóba hozták, elárulod, hogy külön kasszán vagytok.
2017. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban a hitben elnek, hogy a baratod vesz neked mindent, akkor en felvilagositanam oket, hogy ez nem eppen igy van. Nem kell reszletezni, hogy meg egy akcios turo rudit se hajlando neked megvenni, boven eleg annyi, hogy te veszed a sajat penzedbol a ruhaidat es a sminkjeidet.
2017. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A 34 éves kislány kicsit el van tévedve. Nyilván nem kell elvárnod a párodtól, hogy eltartson, mikor van jövedelmed. De nyugodtan mondd el mindenkinek, hogy a saját pénzedből élsz. Főleg így, hogy mások azt hiszik, a pasid tart el.
2017. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5# Nem vagyok eltévedve csak azért,mert nem vagyunk egy véleményen.De ilyen az élet.

Ha meg akar valamit beszelni a pasijával tegye négyszemközt.Nem gondolom hogy a haverjaiknak kozük van hozzá hogy a bnőjet le se....Egy ilyen kijelentes után szerinted majd nem arról beszelnek a társaságban h mekkora égő?Jó mondjuk emgem nem erdekelne mit beszélnek,de én nem is a barátok előtt adnám elő.Az meg megint más kérdés hogy minek van vele?De persze az ő dolga.

2017. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennél bunkó, mert ő hagyja meg őket abban a hitben, hogy belőle vannak jó cuccaid. Te csak magadért állnál ki, nem őt égetnéd be.

Ha legközelebb megjegyzést kapsz, te is megjegyezheted, hogy miért ne lehetne neked ez vagy az, nem más pénzén vetted.

2017. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el ujra, amiket leirtal, es rogton rajossz, hogy miert hiszi mindenki azt rolad, amit. Mert pontosan ezt a kepet fested magadrol.
2017. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#1-es...olvasd mar el megegyszer, h mit irt a kerdezo...vagy annyiszor, ahanyadszorra felfogod :D Pont azt irja, h nem a csavoja fizeti neki a cuccokat, viszont boldogan furdik az elismeresekben, m masok azt hiszik, h o fizet.

Kerdezo, ez gaz. En sem varom el a pasimtol, h o fizessen nekem dolgokat, de azert szerintem az a "normalis" egy kapcsolatban, h ha en meglepem vmivel, h oromet szerezzek neki, akkor a parom is gavaller modjara meglep vmivel. Ha a pasim ennyire sz@rrago lenne, h magar nem sajnalja a 600 eurot, de mondjuk ram a 15-ot igen, vagy kifizettetne a benzinpenzt, akkor azonnal lapatra tennem...

2017. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor döntsd el, hogy mi a valódi problémád: az, hogy a pasid nem vesz neked 16 eurós pirosítót, vagy az, hogy mások azt hiszik, mégis ő menedzseli a szépítkezésedet?
2017. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!