Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok felnézni a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok felnézni a páromra, főképp az anyagi helyzete miatt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben is kifejteném.

Amikor megismerkedtünk egy talpraesett, kreatív, szorgalmas, jól kereső, céltudatos férfit ismertem meg benne. Azt hittem, hogy végre megtaláltam az igazit, akivel hasonlóan gondolkodunk, hasonlóak a céljaink, akinek ugyanúgy fontos a család és a gyerek, akire mindig is vágytam... Egy olyan férfit akivel bármilyen közös programot lehet csinálni, mert elég kreatív ahhoz, hogy magától is legalább egy hétvégi programot kitaláljon. (merrefelé sétáljunk... bicajozni menjünk vagy esetleg szaunába) A jól kereső azt jelenti, hogy nettó 400 ezer Ft-ot keres. (ezt mondta!) Én nagyjából elégedett vagyok a saját keresetemmel (nettó 235 ezer Ft), ezért fontos nekem, hogy a párom is 250-300 ezer Ft körül keressen, hogy a jövőt biztosítani lehessen. Házat venni, kocsit fenntartani, gyerekeket tervezni, évente egyszer elmenni nyaralni. Az első fizetésemtől kezdve, 22 éves korom óta gyűjtök! Félre ne értse senki, egy férfi pénzét sem akarom!!


És a lényeg... Kb 10 hónap után kiderült, hogy párom egyáltalán nem keres 400 ezer Ft-ot. Bevallotta, hogy kicsit túlzott amikor ezt mondta, mert hogy neki ciki, hogy hozzám képest nem keres jobban. Sőt az is kiderült, hogy valóban 150 ezer Ft-ot keres. Persze volt sírás a részéről, amikor kiderült egy elszólása miatt az egész dolog és mindent bevallott. Sajnos van olyan, amikor az apukájától kell kölcsön kérnie pl autójavításra vagy lakbérre. (mindent fele-felébe fizetünk) Azt hogy kölcsön kér, nem tőle tudom!

Ugyanakkor a szorgalmas, kreatív, talpraesett férfiből most egy kisgyerek lett, akit állandóan szólongatni kell a hétköznapokban ... Együtt élünk. A szólongatást olyan dolgokra értem, hogy rá kell szólni, hogy ne dobja már rá a vizes törölközőjét az ingjére... az inget tegye vissza a helyére, mert még felveheti, a cipővel nem mássza keresztül a házat és társai... Naponta 10x rá kell szólni, pedig nem vagyok rendmániás! Csak nem szeretem, amikor más lustasága miatt nekem több munkám lesz a háztartásban...

Hétvégi programokat sem tud magától kitalálni, nekem kell gondolkoznom azon, hogy milyen értelmes és olcsó vagy ingyenes programot hozzunk össze a hétvégére.


Kiderült, hogy egy Ft megtakarítása sincsen. Én pedig társasházban szeretnék egy lakást venni. De így hogyan tovább?? A mai napig vannak még kis titkai az anyagiakat illetően. (az előző barátnője mint kiderült az anyagai okok miatt szakított vele) Hozzáteszem, hogy azóta már próbál új munkát keresni és megcsinált egy iskolát is. Így már kereshetne 300 ezer Ft körül, de már türelmetlen vagyok, hogy mi lesz a közös célokkal, mikorra valósulnak így meg. És attól tartok, hogy ha túl sokat kell várnom arra, hogy javuljon a helyzete, a közös helyzetünk, a közös jövőképünk, akkor kiábrándulok belőle.. És a hétköznapi kis idegesítő dolgokat is nehezebben viselem, nehezebben tolerálom... (délután 15 órára hazaér és alig csinál meg valmit a háztartásban. Én több órával később érek haza és bőven van még tennivaló, a főzés az én feladatom) Lehet, hogy lehetnék hozzá türelmesebb.


1,5 éve vagyunk együtt,

28N



2017. febr. 27. 13:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
19%
Keress egy pénzes pasit aki eltart.
2017. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
30%
Kib..szott anyagias vagy, ez ilyen egyszerű. Ő is hülye volt, hogy hazudott a kapcsolat elején, de nyilván azért mert tudta, hogy ha eléd áll a 150 ezres fizetésével akkor pofán röhögöd.
2017. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
50%

Párod egy bocsi kérdező de hazug,retardált és semmire kellő.

Felejtsd el.

Megértelek tiszta szégyen az ember,ennyit sikerült összehoznia,és hazudik is.

De ha tegyük fel ennyit sikerült akkor legalább ne lenne egy lusta disznó és ne legyen igénytelen.

Vizes törölközőt rádobja az ingére,pont ennyire sz..rik bele mindenbe,hogy mit dolgozik,karrier,célok.

Lesz..rja,tipikus hazaesik beül sörözni,nem csinál semmit,el van a kisfizujával.

Figyeld még meg,hogy mot mit fog lépni fog-e jobb melót keresni,tenni fog-e magáért,vannak-e céljai.

Nem azt kaptad amit vársz,mivel h ezt tudod tutira nem jössz vele ösze ami érthető is,mivel teljesen mások a célok.

Ő egy kisgyerek aki teszetosza tedd ide tedd oda,el van.

Te meg egy céltudatos csaj vagy akinek egy IGAZI férfi kell nem egy első gyerek.

És ő nem férfi még,figyeld fog-e jobb melót keresni,fog-e valamit tenni,ha nem vltozik egy hónapon belül ha nem látszik a tűz benne,akkor DOBD ki mert nem férfi.


29F

2017. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
93%
Lehet lesz aki leribiz,de ha Te nem szeretnél így élni akkor nem kell.Mondjuk nekem a hazugság resze durvább.Bár biztos lehet őt is érteni,hogy őt ez tényleg fusztralta,es pont azt akarta elkerülni,amire végű Te is jutottál,hogy igy nem tudsz rá felnézni....Engem a rendetlenség nem zavarna,de ha Téged Ennyire azzal sincs gond.Valszeg amugy is van vele mas bajod ezért nem szívesen pakolsz napi 10 órában utána.Ha egyenrangú társat szeretnél magad mellé pénzügyi szempontból,akkor valószínűleg mást kell keresned.Mert ha ez mar most gond,kesobb sokkal nagypbbá fog gombolyodni.
2017. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
91%
Te ezt már eldöntötted.
2017. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igazad van.
2017. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
26%
Lószär ez, nem szerelem. Keress valakit aki legalább akkora karrierista mint te. Ő meg hátha talál valakit aki a kis pénzével is a világon legjobban szeretni tudja. Pénz...
2017. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
89%

Itt nem csak a pénz hanem hogy egy hazug alak volt.

NEm merte magát felvállalni,ergó mást mutatott,tehát férfihoz kevé köze van,meg igénytelen,pakolgatni kell utána mint eg kiskölyök komolyan felelősség nulla.

2017. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
Azért elég durva úgy kijelenteni hogy igazad van,h csak az egyik félt hallottad.De az ő szempontjai,eletvitele,felfogása(nincs vele semmi baj)és elképzelése a jövőről teljesen különbözik,igy tök mindegy kinek van igaza,nekik csak kár így...(4-es)
2017. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

Eleinte nem volt lusta, magától is megcsinált dolgokat otthon. Most meg csak akkor csinálja meg, hogy ha kérem. Én meg annyira utálok másokat kérlelni, mindent meg én magam sem bírok, nincs is annyi időm. Meg nem akarom az összes időmet munka után a háztartásra szánni, mert megbolondulok... :(


Anyagiakat illetően. Látom, hogy az akarás az megvan részéről. Mert az utóbbi időben csinálta meg az iskolát, mellettem, mert jobb jövőt akar kettőnknek. És ezt mondja is, hogy helyt fog állni. De akkor is türelmetlen vagyok sajnos és nagyon bennem van az, hogy hazudott... Én 1 év múlva gyereket szerettem volna... De így inkább 3-4 év múlva, talán.

2017. febr. 27. 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!