Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan párok, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan párok, ahol a férfi csendes, félénk, visszahúzódó, a nő nyitott, beszédes, szóval ő a domináns fél? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, a fordított verzió sokkal gyakoribb, de érdekel, hogy tudtok-e ilyenről.

2017. febr. 27. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
En voltam ilyenben de nem birtam elviselni a pasit. Az elejen azt gondoltam, biztos csak ido kell neki es majd nyitottabb lett. Most mindketten nyitottak, hatarozottak stb vagyunk a parommal, nincsen dominans fel a kapcsolatban.
2017. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*nyitottabb lesz
2017. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy valaki beszédes, miért lenne domináns? A kettő nem feltétlenül függ össze. Párom (férfi) visszahúzódó, én eléggé beszédes vagyok, de a kapcsolatunk egyenrangú, mindenben együttműködünk, az ágyban pedig egyértelműen ő a domináns.
2017. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemlélőként láttam ilyet többet is. Csak ott működik ahol a felek a habitusuk ellenére egyenlőek, tisztelik egymást senki sincs elnyomva. Van úgy, hogy a nő jobb szervező vagy aktívabb nyitottam alapból, nem is ezzel van a gond, akkor nem működik ha a pasas levegőnek van nézve, ahol minden úgy kell történnie ahogy a nő akarja.

Csendes alkoholistává, mélabús depressziós férfivé válnak ilyenkor.

2017. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek. Az én kapcsolatom is így indult a mostani pasimmal. Visszahúzódó, félénk szűz volt amikor megismertem, én pedig egy sok férfit fogyaszott, nimfomán. Egymásba szerettünk. Azòta belőle lepedőakrobatát csináltam, én pedig ki tartok mellette.😎
2017. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Eleve olyan párok se nagyon vannak, ahol a férfi csendes, félénk, visszahúzódó. Az ilyen férfiak nem kellenek sem a domináns nőknek, sem a hozzájuk hasonló nőknek.
2017. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

6-ost hiába pontozzátok le,igaza van sajnos...

A mai világban a nagyképű,kihaénnem csávók kellenek a nőknek...

2017. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim elég jól elvannak kb 50 éve ebben a felállásban. A nagypapám csendes és visszahúzódó általánosságban, de azért szokott beszélni és nem beszari. A nagymamám ezzel ellentétben hihetetlenül cserfes és bár a kettő nem függ össze domináns is. Nagymamám kitalálja hogy jó lenne egy kis terasz a kertben ahová ki lehet ülni, megtervezi, nagypapám 99% hogy egy szó nélkül megcsinálja. Nem kezdi el alakítgatni a tervet, neki jó úgy ahogy nagymamám kitalálta. Evésnél nagymamám szed mindenkinek, de a nagypapám sose mondja azt hogy mikor elég, teljesen a nagymamámra van bízva hogy mit eszik. Természetesen a nagypapámnak is vannak olyan dolgai amibe meg a nagymamám nem szól bele, de úgy általánosságban a nagymamám dönti el hogy mi lesz. Ezek alapján bármennyire is úgy tűnik, a nagymamám nem tartja terrorban a nagypapámat, egyszerűen ők így egészítik ki egymást. Még sose hallottam őket komolyan veszekedni, nagyon szeretik egymást:)
2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os és 7-es: a 3-as és az 5-ös válaszaiból nekem úgy tűnik, talán mégis vannak...
2017. febr. 27. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
A ferjem csendes, visszahuzodo, en sokat dumalok, es nagy a szam. A kapcsolatban en vagyok a domináns. 12 eve vagyunk egyutt es nagyon jol működik. Nem birnek egyutt elni egy olyan emberrel, aki olya tipus mint en, mert hetek utan megolnenk egymast.
2017. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!