Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet még iránta valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még iránta valamit?

Figyelt kérdés
A barátnőm fel szokta hozni a volt barátját. Néha szoktak beszélgetni. Erről az a nézetem, hogy valamit érezhet iránta, de lehet, hogy tévedek és csak feleslegesen parázom miatta. Azon kívül a lány kínos helyzetbe hozza magát, mert az a srác csúnyán viselkedett vele. Én próbálom megadni neki mindazt, amit tőle nem kapott meg. Igyekszem babusgatni, puszilgatni, ölelgetni, de továbbra tartja a kapcsolatot azzal an fiúval, pedig állítólag nagyon gyűlöli. Múltkor megmondtam neki a nézetemet a dologról, és elsírta magát. Megsérthettem őt, de ezért a viselkedésemért nagyon haragszok magamra. Tudom, hogy ő is szeret, de nem lehet, hogy azt a srácot jobban? Lehet, flúgosnak tűnök vagy nagyon féltékenynek, de hónapokig csendben tűrtem. Mit tehetnék ellene? Köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 27. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
en voltam nagyon hasonlo helyzetbe..sot,ugyan ez volt a szitu..es megislett eredmenye,végen en kerultem lapatra xd csak 3 evet kidobtam a f..ra..ha azt mondja h "gyuloli",de megis beszél vele..ak sajnos rossz hirem van..igen is hianyzik akkor neki..csak te vagy potja..
2017. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van amikor én is felhozom az exeimet amikor beleillik egy adott témába a sztori, de ez nem azért van, mert érzek irántuk bármit is.


Mondjuk az érdekes, hogy ha ÁLLÍTÓLAG gyűlöli, akkor miért tartja vele a kapcsolatot...akit én utálok, annak még az utcán sem köszönök.

2017. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 egyre tobb a ribi van..vagy csk en találok olyanokat meg xd
2017. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!