Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám azt mondta örülne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondta örülne ha szakítanék a barátommal és mérges vagyok rá (? ) 18l

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymast,igaz vannak időszakok amikor néha veszekszünk, de eddig sosem volt belőle különösebb baj,osszeveszes.Anya azt mondja azért mérges rá mert nekem volt a szülinapom és nem jött el(távkapcsolat) amúgy nagyon lázas volt a barátom. Aztán következő héten amikor jött mondta hogy olyan ajándékot talált ki nekem amit lehet hogy csak pár hét múlva tud megvenni/beszerezni nem tudom mi lehet az. Anya szerint ez bunkóság hogy akkor nem adott semmit, amúgy két hete volt a szülinapom és most hétvégén adja oda. Akkor, ő ,a barátom nagyon vallásos, én nem. Egyszer volt ebből nézeteltérés de most elfogadjuk egymás nezopontjat és mondtam neki hogy ha szeretné, egy szombaton el is mennék vele misére,igaz nem hiszek semmi ilyesmiben,ezzel tisztában is van de érte megtenném. Nagyon sokszor ő jön több napra, engen itthon nem nagyon engednek szívesen messzire. (280km) ahol egyetimesta.

Haza nem tud elvinni mert a szülei ellenzik a kapcsolatot. Apukája agresszív, anyukájával egyszer találkoztam be sem akart mutatkozni vagy köszönni azután hogy én igen. Ennek ellenére ő egy nagyon okos, értelmes, imádnivaló ember és otthonról sosem kap támogatást, sérült is emiatt egy picit szerintem lelkileg,ahogy meséli. Minden nap telefonálunk. úgy érzem hogy a szerelmen kívül is jót tesz hogy vagyunk egymásnak mert én is sokat vitazok a szüleimmel, és van aki féltelel nélkül szeret.

Azt mondta anyukám, hogy jól tenném ha szakítanak vele örülne neki, de nem szól bele az én dolgom. Ha itt van mégis jopofizik vele.

Kinek van igaza? Elmondjam a barátomnak amit anyum mondott vagy hagyjam?



#Tavkapvsolat
2017. febr. 27. 18:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy azt tervezi velem hogy utána megyék ahol ő tanul, és kész egy albérletet ahol együtt fogunk élni, ami ki is vitelezheto úgy néz ki, addigra munkája is lesz.:)
2017. febr. 27. 18:16
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, anyukádnak milyen "anyós" tapasztalata van, de egy tapasztaltabb embernek, aki nem visel rózsaszín szemüveget a kapcsolatoddal kapcsolatban, annak világos, hogy sokat fogsz még szenvedni ebben a helyzetben a körülmények miatt (a fiú szüleinek hozzáállása, a teljesen eltérő világkép kettőtök között stb.), amiket nagyon megváltoztatni sem tudsz. Persze, szép dolog, hogy 18 évesen telefonon megbeszéltétek, hogy elfogadjátok egymás világnézetét pl. de a valóélet ennél picit keményebb. Szerintem anyukád erre próbált rávilágítani, még ha nem is túl kedvesen, és pont ezért nem erőltet semmit, mert úgyis tudja, hogy milyen helyzetekbe fogsz kerülni, és azzal hogyan lehet megbirkózni (vagy hogyan nem).
2017. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod!

Egyébként Anyukám és Apukám kapcsolatát a mai napig nem szívesen fogadják el apukám szülei, anya sokat szenvedett emiatt, most úgy érzem ő is ezt teszi.

2017. febr. 27. 18:26
 4/17 anonim ***** válasza:
Hat, akkor jol sejtettem sajnos. Anyukad valoszinuleg pont ettol szeretne teged megovni.
2017. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor te nem jól látod a helyzetet, ha ez lenne kimondaná, ő ilyen:) egyszerűen csak fel hogy csalodok és azt hiszi nem szeretjük egymást
2017. febr. 27. 18:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, pont ennek a csalodasnak az okat probaltam neked megvilagitani, mivel ezekkel a dolgokkal edesanyad tapasztaltabb felnottkent tisztaban van.
2017. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor sincs joga beleszólni az anyjának. Mindenkinek csalódnia kell az életben legalább egyszer, hogy abból később profitáljon. Ha a kérdező csalódik is majd, akkor mivan? Nem lehet és nem is kell a széltől is óvni. Tanácsot lehet adni, de arra apellálni, hogy úgy is csalódni fog és inkább szakítsanak, felesleges.
2017. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:)Azt nem értem miért veszi 100%osnak hogy mi szakítani fogunk. Ha egyszer így lesz ezt akkor sem fogom megbánni mert jól érzem magam vele és szeretem. És mivel tervezünk közösen, tehát jövőre jelentkezem egyetemre ahol ő tanul közel 300km-re azért nem egy komolytalan kapcsolat. Ráadásul a szüleim azt mondták hogy ha szeretném és felvesznek akkor oda megyek ahová akarok , szerintem ezt bánta meg hogy ezt ígérte:)
2017. febr. 27. 22:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem azért mennék 300 km-re suliba, mert ő is ott van, Gondolkodj kicsit. Mi van, ha szakítotok? Oda menj suliba ahova te szeretnél és ne a barátod miatt, mert meg fogod bánni.
2017. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem és nem tudom miért kell belekotnyeleskedni😄

Tetszik egy másik suli is, az sincs sokkal közelebb, ha szakítanánk akkor is kijárnám és elhelyezkednék, amúgy rokonaim is élnek ott. Utálom hogy itt ha kérdezek valamit mindig másra kapok 'tanacsot' amivel kitorolhetem a.....

2017. febr. 28. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!