Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt az exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt az exe?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve,hogy együtt vagyunk,előtte volt egy 2 éves kapcsolata,ahol már nem bírta elviselni a csajt,illetve a viselkedését,ezért szakított. A csaj azóta rá irogat 2 havonta,sőt volt amikor elmentünk a barátommal együtt bulizni,de mivel én fáradt voltam,hazajöttem,az ex rögtön megjelent a szórakozóhelyen,ahol a barátom már "kicsit" ittas állapotában volt. Majd másnap ráírt az ex hogy jobban van-e,és emlékszik-e,hogy mi történt az este. Kitalálta,hogy a barátom megcsókolta,és nyomult rá. Ez pár hónapos sztori. Nem tudom mi leht az igaz. Járt már valaki hasonló cipőben?
2017. febr. 27. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A pasid miért nem küldte már el a csajt melegebb éghajlatra durván? Vagy miért reagál az írásaira?


Ne csak a csajt támadd, a pasid is ugyanolyan hibás. Egy nyomulós egyént is le lehet állítani, ha az ember akarja és tesz is érte.

2017. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátom figyelmen kívül hagyja,csak ez a semmirekellő vergődik. Nem értem hogy az exek többsége,miért akkor vergődik amikor már késő?
2017. febr. 27. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelmen kívül kéne hagyni, hanem világosan megmondania a csajnak, hogy van barátnője. Ha nem teszi, valószínűleg kicsit élvezi a pasid az egotuningot
2017. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már közölte a csajjal,hogy új kapcsolata van.
2017. febr. 27. 19:59
 5/8 manó1235 ***** válasza:
100%
Akkor tegye nyomatékosan mert én ha annyira tényéeg túl lennék az exemen nem állnék le vele beszélgetni főleg egy buliban nem. Mivel a kapcsolatok jelentős része rossz viszonnyal végződik nem kellene megmagyaráznia semmit. DE így fel merül a tény hogy mi van ha élvezi hogy a csaj kajtat utána? Már réges-rég el kellett volna küldeni a fenébe, gondolhatna rád is nyilván zavar téged mást is zavarna szval nem veled van a baj. Koptassa le határozottan, és kész, egy éve együtt vagytok. A csaj meg törődjön bele, volt rá alkalma 2 éve is, elszúrta így járt most már ne rontsa a levegőt. :)
2017. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van,köszönöm hogy válaszoltál:)
2017. febr. 27. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Meg azért olyan is elő szokott fordulni, főleg a csajozós, ravasz pasiknál, hogy a barátnőjüknek ezt a szöveget mondják, amit te is írtál, hogy "ő már csak ex", "nem értem miért nyomul még mindig", aztán közben meg a háttérben, ha a barátnő nem tud róla, izzítják a másik csajt.. Nem biztos, hogy nálatok is ez áll a háttérben, de nem árt résen lenni! Meg nekem ez olyan gyanús, hogy ti elmentetek bulizni és ott termett az ex. Mégis honnan tudott róla a csaj, hogy ti hova mentek?
2017. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az öccse ott volt a szórakozóhelyen... gondolom ő adta le a drótot. De résen maradok
2017. febr. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!