Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok a párommal pihenni és kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Harom eve vagyunk egyutt, az elejen olyan jokat aludtam vele.

Most meg egy ideje nem tudok aludni mellette. Felebredek, rosszat almodok vafy egyszeruen nem tudok elaludni.

Ha vele vagyok napokat akkor olyan faradt leszek.

Vele aludtam most 5 napot es orulok, hogy hazajottem. Hianyzik, de pihennem kell es egyedul akarok lenni kicsit.

Regebben sosem volt ilyen.

Lassan osszeakarunk koltozni. O az elso igazi szerelmem es en is neki.

Mi lesz igy?


2017. febr. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Önmagadban kell ezeket lerendezni, erre egyedül csak te tudsz válaszolni, hogy miért van ez így.
2017. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha folyton szexeltek attól lehetsz kimerült, meg attól is ha nincs rád jó hatással, vagyis leszívja az energiádat. Remélem az előbbi. :)
2017. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Regen sokat szexeltunk, de mar nem igazan. Pl egyutt voltunk 5 napot es 3x. Regen egy nap haromszor :D de utana jol aludtam.

Ugyhogy nem ez a gond, sajnos :)

2017. febr. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!