Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy társkeresőzik?

Figyelt kérdés
Párommal nem rég óta vagyunk együtt, de eddig minden tökéletes volt, nagyszerűen illünk egymáshoz, támogattuk egymást mindenben és eddig én azt hittem, hogy mindig őszinték vagyunk egymással . Tök véletlenül megláttam, hogy fent van a telefonján a tinder, ezért be léptem és láttam, hogy irt egy lánynak, hogy mennyire szép. Beszélgettek, de szó sem volt talalkozasrol sem. Elvileg nem akar semmit senkitől, nagyon sajnálja a dolgot, nem fordul elo többet blabla. Tapasztalataim alapján azonban a pasik képtelenek a változásra. Ráadásul a bizalom sem lesz a régi. Viszont nagyon szeretem es nem tudom jo döntés lenne e szakítani. A családom nagyon ellenzi a bekulest, ez is nehezíti a helyzetet . Eddig tényleg minden tökéletes volt, lehet, hogy csak en képzeltem be az egészet? Mellesleg nagyon jóképű, humoros férfi, odáig vannak érte..

2017. febr. 27. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis szünetet biztos, hogy beiktatnék. Nem ártana, a magány, az egyedüllét, egy kicsit elvonulni, félrevonulni és elgondolkozni a történteken. Parancsszóra, nem megy az ilyen, hogy lebuktam és hopplá lemondok arról ami engem vonz (ott), ez nem ilyen egyszerű.
2017. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

"Tapasztalataim alapján azonban a pasik képtelenek a változásra. Ráadásul a bizalom sem lesz a régi."


Piszkosul értesz a pasikhoz és a bizalomhoz.

Csak így tovább!

2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A tinder inkább szexpartnerkereső. Szakítani nem szakítanék azonnal, de biztosan rákérdeznék, hogy miért írogat másoknak (egyébként nem nemfüggő, a nők sem nagyon változnak ilyen tekintetben).
2017. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon jó érvet kellene hoznia, hogy ne szakítsak.

Ha még valami levelezőtársas oldalon lenne, akkor még el tudnám fogadni, hogy szeretne levelezni valakivel a világ túlsó végéről, de egy kifejezetten társkereső (szexpartnerkereső?) esete nagyon nem ez a kategória.

2017. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha jóképű és humoros, akkor vele maradnék. Ha lány lennék. Aztán később sírnék, hogy milyen szemetek a férfiak.
2017. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Értelemszerűen igen, szakítanék.
2017. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan szakítottam is emiatt. A lány egy hazug lotyó volt. Azt mondta, hogy már nincs társkeresőn. Erre fent volt badoon, ahol kiderült, hogy valami kigyúrt izomagyra mozdult rá, aki aztán FB-on is az ismerőse lett. Egész véletlenül bukott le, mert előttem oldotta fel a telefonját és véletlenül megláttam. Ennyi elég is volt belőle. Kutyából nem lesz szalonna, szól a mondás. Pont aznap mondtuk ki, hogy együtt. Nekem ezen a szinten ez már nem nem fért bele. Szóval elküldtem szépen, kulturáltan, de éreztetve, hogy gusztustalannak találom.


Egy dolog, hogy a badoon ismerkedtünk meg, egy másik az viszont, hogy utána megegyeztünk, hogy törültük magunkat. Ennek ellenére teljesen hülyére akart venni.


26/F

2017. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma kaptam tőle egy nagy rozsacsokrot, hogy bocsássak meg.. Sajnálja a dolgot, azt mondta, hogy az egoja növelése érdekében ment fel.. Ja amúgy január 16 ota fent van neki, de csak ezt at egy üzenetet találtam. Bar nyilván van ott törlés gomb is.. Olyan bizonytalan vagyok, annyi tervünk volt, nem tudom elhinni h o képes ezt csinálni velem..
2017. febr. 27. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Es azert csak egy uzenetet talaltal, mert akiket mar megdugott, azokat torolte. A rozsa kamu.
2017. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

A szeretet lehetővé tenné a megbocsájtást, de nagyon nem úgy látom, hogy túltennéd magad rajta. Nem bízol benne és nem is fogsz, így lényegtelen, hogy mit csinál, már lőttek a kapcsolatnak. Ha érzel magadban annyi erőt/kedvet, elvergődhetsz így még pár hónapot, de attól csak rosszabb lenne.

30/f

2017. febr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!