Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Még nem olyan régóta vagyunk együtt (2 hónap), de szeretném egy másik lánnyal hármasban csinálni. Ez a lány történetesen az egyik barátnője lenne, aki nagyon bejön, illetve biztosan tudom, hogy én is bejövök neki. Szerintetek, hogy vezessem elő?

20/F


2017. febr. 27. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a barátnőddel akarj kísérletezni ilyennel. Egyáltalán honnan veszed, hogy ő akarna huncutkodni a barátnőjével? Ha volt már közöttük intim dolog, csóknál több akkor egyszerűen kérdezz rá, de ezen kívül felesleges megemlíteni.
2017. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha így ahogy nekünk neki is megmondod. Ezt nem lehet felvezetni, valakinek vagy belefér az értékrendjébe és jó mókának tartja, vagy semmilyen szómágiával nem lehet rávenni. Ha nagyon máshogy álltok a témához, akkor ezt jobb még a mély érzések előtt tisztázni, mert ilyesmiben nincs középút. Hajrá!
2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon "nagy ász" pasi lehetsz. 2 hónap után már a barátnőjére fáj a fogad. Remélem okosabb nálad a csaj, és ki fog dobni :D
2017. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora egy hulladek retek vagy :D Mondd meg neki, hogy nem birsz a fa$$zoddal, megdugnad a baratnojet, csinaljatok mar harmasban mielott kidob es agyonveret az apjaval :D (En legalabbis tuti rakuldenem apamat arra, aki ket honap utan ilyennel elemall)
2017. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sehogy se vezesd elő. Ha megcsaláson jár az eszed valójábabn, akkor inkább keress mást.
2017. febr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

2 hónap után már hármasoznál? Magyarul meg...nád a barátnőjét csak így elfogadhatóbb szerinted? Te benne lennél egy két pasi+ő felállásban a legjobb haveroddal pl?

Személy szerint ha elém állna (hótt komolyan és nyaggatna is vele) így a párom abban a pillanatban otthagynám. Majd 3 év után is, nemhogy 2 hónap. Nagyon szeretheted a barátnődet...

20N

2017. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Mond el neki minél előbb, legálabb megtudja mekkora kretén vagy. Vagy kiderül hogy mindketten retardáltak vagytok és benne lesz.
2017. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én a gondolat felvetésekor kidobnálak.
2017. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen játékokat 20-30-éves kapcsolatokban szoktak felvetni a felek - a házaséletüket felfrissítendő.

Neked meg már két hónap után kevés a lány?

Hümm...

Biztos, hogy ő a te párod és nem csak afféle létra ahhoz a barátnőhöz?

2017. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!