Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem ezen túl magam? Ez örökké így fog maradni?

Figyelt kérdés

A lényeg dióhéjban:

-8 éve vagyunk együtt.

-van közös gyerekunk, most terhes vagyok a következővel

-nyáron szakítottunk (én akartam)

-nekem is és neki is volt párkapcsolata, mindeközben 3-4x visszajött hozzám és lefeküdtünk egymással (ebből gondoltam, hogy azért szeretjük mi egymást)

-aztán szakítottunk a párkapcsolatainkkal és újra együtt lettünk (2 hónap külön)


Mostanra nagyon jó lett a kapcsolatunk, mint még soha. Viccen kívül, újra szerelmes lettem 8 év után.

1 éve történt ez külön megyünk történet.


Viszont, ami zavar és sosem fogom megtudni, hogy anno megcsalt e.

A lánnyal beszéltem és azt állította, hogy nem és nagyon kevés időt voltak együtt. ( ezt az exe mondta).

Én tuti nem csaltam meg őt, soha.

Szóval, egy éve nem tudom elfogadni, hogy így történt.


Szerintetek, hihetek az exnek? A páromat direkt nem írom, hiszen úgysem mondaná, ha igaz lenne.


2017. febr. 27. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít, hogy megcsalt-e? Mindketten megcsaltátok az aktuális párotokat időközben és úgyis annyi törést szenvedett el a kapcsolat, hogy felesleges ezen rágni magad. Ha újra boldogok vagytok egymás mellett akkor hajrá, kezdjetek tiszta lappal és arra figyelj ami ezek után lesz.
2017. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"nekem is és neki is volt párkapcsolata"

....

"sosem fogom megtudni, hogy anno megcsalt e"

????

Csak én nem értem, hogy mi is a kérdés?

2017. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, teljesen igazad van. Elég ostobának érzem magam most, plàne 31 évesen, hogy ép ésszel nem fogom fel.

Próbálok erre koncentrálni, tudom, hogy a múlt az úgy marad, a jövőnket meg a jelen határozza meg.


Nagyon rossz volt előtte a kapcsolatunk, ha nem megyunk külön, akkor egészen biztos, hogy nagyobb baj lett volna, utáltuk volna egymást.

2017. febr. 27. 23:17
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es, lehet rosszul fogalmaztam.

Szóval, volt párkapcsolat az nyilvános volt. De azon rágódtam, hogy nem e régebb óta tartott, aztán úgy lett beállítva, mintha új lenne.

Lehet túlgondolom... Tán sok idom van....

2017. febr. 27. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Így már értem.

Adott rá okot anno, hogy gyanakodj rá?

2017. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Visszagondolva, talán. De nem ment soha sehova, tehát hazajött aludni. Maximum 1 évben 3-4x előfordult, hogy nem, mert a munkája miatt ott kellett lennie, olyankor még beszélgettünk is.


Egy okom van a gyanakvásra, hogy egy évben kb 10x szexelhettunk (ami elég kevés ), visszautasítottam

2017. febr. 27. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy évben 10x szex mert visszautasítottad?

Szerinted párod nem gondolhatja ugyan ezt? Mármint h azért utasítottad vissza, mert volt valakid, esetleg neked is régebb óta tartott a kapcsolatod a másikkal?

Lehet lepontozni...de ez képmutatás.

Sok az időd, foglald el magad vmivel és örülj h újra együtt vagytok. Ha most ezen kezdesz rágódni, max 1 év s újra besavanyodsz, elutasítod...s lehet legközelebb már nem megy vissza hozzád.

31N

2017. febr. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj ezen. Felesleges, próbáld meg rendezni magadban, főleg ha azt írod rendben vagytok,szerelemes vagy. A múlton minek rágódsz.Nem is akkor történt mikor együtt voltatok, beképzelni nem kell, hogy már akkor is mikor még együtt voltatok.De ha mégis, akkor azon sincs min meglepődni, te is visszautasítottad.Szerintem ná rágódj.
2017. febr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Abszolút igazatok van, nyilvan, velem vsn a gond.

Utolsó előtti, igazad van, erre például nem is gondoltam!

Tenyleg hihetetlen, hogy egy bűn rossz kapcsolatból, tenyleg nagyon jó párkapcsolat lett, aki ismert minket, mind azt mondta, jobb külön.

Egyszerűen csak nem figyeltünk a másikra...

2017. febr. 28. 09:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Vigyázz a párodra, vigyázz a kapcsolatotokra...ugyan úgy mint a gyermeketekre és a babátokra.

Ezekre koncentrálj.

Ne a múlton rágódj.

Sok sikert, boldogságot Nektek. Boldog babavárást és tényleg örülök h sikerült rendezni a dolgaitokat.

2017. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!