Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Ha a srác, akivel együtt jártok, pár hónappal az első szexuális együttlétetek után azt kérné, hogy egy felcsatolhatós műpénisszel hatoljatok belé.

A srác a szexben nagyon figyelmes és gyengéd, esetleg annyi, hogy kicsit korán elmegy, de titeket sosem hagy kielégületlenül.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 28. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én belemennék, de csak akkor ha szeretem is az illetőt. Persze ehhez kell egy bizonyos fokú perverzió és a nők többsége valószínűleg nem lenne rá képes. Exemmel mindig ki akartam próbálni, de őt annyira nem érdekelték az anál dolgok, se így, se úgy.

27/N

2017. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap az szerintem még kicsit korai.

Annyi idő alatt még az alap szexuális lehetőségeket se merítem ki, nem hogy az extrémeket.

Szerintem halogatnám a dolgot.

2017. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem igenis jobb, ha kiderül már az elején, mert ebből nekem az jönne le, hogy alapvetően eltér a szexuális kultúránk. És nem a "perverzió" hiányzik belőlem, hanem a szexuális dominancia. Én szubmisszív vagyok, nem érezném jól magam olyan kapcsolatban, ahol domináns szerepet kellene játszanom az ágyban. Hiába kérne ilyet tőlem a párom, egyszerűen idegen a személyiségemtől, a mentalitásomtól, még ha bele is mennék a kedvéért, nem tudnék azonosulni ezzel a felállással.
2017. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki őszintén, hogy engem nem hoz lázba, hogy az ő fenekébe bármit is beledugjak, ezért, ha ez számára rendkívül fontos, inkább hagyjuk a kapcsolatot.
2017. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi beszélgettünk már erről a barátommal, mondtam is, hogy én benne vagyok
2017. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nekem ez idegen, de egy belső prosztatamasszázsban még benne vagyok (kézzel, természetesen kesztyűben).
2017. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elgondolkoznék rajta, hogy csináljam. kipróbálom, csak idő kérdése.
2017. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsőre elgondolkodnék rajta, hogy vajon látens homokos-e az illető.
2017. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne látens meleg egy ilyen ember ?

Nővel csinálja ? Igen.

Nőkre izgul ? Igen.

Van prosztatája, ami magyarázza miért akarja izgatni ? Igen.

Fuck logic akkor ez a látens meleg megközelítés egyből.

2017. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!