Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megmenthető még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető még a kapcsolatom? (folytatás lent) Kérlek a komolytalan válaszokkat mellőzétek

Figyelt kérdés

lassan 1,5 éve vagyunk együtt a párommal, én (L/22) egy évvel idősebb vagyok nála, ez eddig még nem okozott problémát, de az utóbbi időben nagyon sok dologban észrevettem, hogy a korkülönbség és a "tapasztalathiány" miatt sok dologban eltér a véleményünk.. már nem vonzódom hozzá annyira szexuálisan sem a sok problémából adódóan, pedig együtt élünk, mégis kevés az érintés.. de minezek ellenére nagyon szeretem, és tényleg már pár hónap után is vele képzeltem el a jövőm, mert úgy érzem, tényleg megtaláltam benne azt, akit mindeddig kerestem, ezt nehéz elmagyarázni, de tényleg így van.. egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életem, és azt hiszem soha nem lennék képes akár csak felhozni is a szakítást. A legjobb, hogy ő is így érez irántam. :)

A másik probléma, hogy még kb a levegőre is féltékeny ami körülvesz.. mindig tudni akarja, mit csinálok és kivel vagyok.

És végül..már néhány hete előfordul, hogy midnig ugyanazt álmodom. Egy férfival szeretkezek álmomban, és a páromnak azt mondom, hogy nem érek rá családi okok miatt, ne jöjjön, de közben ezzel a férfival vagyok. Álmomban nagyon élvezem a vele töltött időt, és azt akarom, sosem legyen vége. Eddign em láttam az áhított férfi arcát, de a tegnapi álmomban megjelent az exem arca, és ettől valahogymég sokkal jobban élveztem az álmom, és kicsit most úgy érzem "megcsaltam" a párom, még ha csak álmomban történt is.

Ti mit tennétek a helyemben, a jövőre nézve? Elmondjam neki az álmom? Hogy javíthatnánk a kapcsolatunkon?


2017. márc. 2. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább fenntartható még egy darabig. Az érintések, testi kontaktus gyakoriságán és a féltékenykedése visszaszorításán kellene dolgozni és akkor még együtt lehettek egy darabig, utána pedig nem tudni mi lesz, nem vagyunk jósok.

Vagy kihűl a dolog vagy nem.

2017. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Szerintem a választ te is tudod. Még picit vergődsz ebben a kapcsolatban, majd továbblépsz. Az álmot ne mondd el neki, trollkodni nem illik.


Ne sértődj meg, de úgy rézem, még neked is kell némi tapasztalat párkapcsolatok terén (én most taposom a 13-ikat ugyanazon személy mellett).


Pl.: pár hónap után elképzeled vele a jövődet. Rá kb. egy évre már ki is szerettél belőle. Ő is éretlen még, hogy állandóan féltékenykedik, ez a bizonytalanság jele, a nők meg nem buknak a bizonytalan férfiakra.

Egy kicsit sem kell úgy érezned, hogy megcsaltad a párod, az álmod miatt, ez maximum annyit tesz, hogy tudat alatt már máshol jársz (persze ez is egy kicsit belemagyarázás.)


Összefoglalva, az a kapcsolat, amelyik ilyen rövid idő alatt kihűl, ilyen rövid idő alatt féltékenység gyötri, nem életképes. Összeköltözést, hitelt, betegséget, állásnélküliséget, és még ki tudja mit is ki kell állnia egy párkapcsolatnak. Amelyik béke időben is rottyon van ott sajnos nincs sok remény a jövőre nézve.

2017. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az álmodról pedig ne beszélj neki, egyszerű álom, semmi jelentése. Régebben én is álmodtam a gyerekkori szerelmemről de csak azért mert nap közben is sokat gondoltam rá, álmainkban pedig a nap közbeni gondolataink testesülnek meg valamilyen formában.

Ezért van, hogy ha horrorfilmet nézel este kisebb korban akkor rémálmod lesz. Lehet, hogy fiatalabb korban az álmok is gyakoribbak, én pl. már alig álmodom vagy, ha mégis akkor nem emlékszem rá egyáltalán.

2017. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Sajnos olyan dolgokat mondtatok ki helyettem, amire én még gondolni sem mertem, nem hogy kimondani :(

Van mit tanulnom a párkapcsolatokról, ez igaz, de egyszerűen leírhatatlan az érzés..volt már több kapcsolatom, de így még senki iránt nem éreztem, és külön öröm, hogy az álmon kívül mindent el tudok neki mondani. Nehéz elengedni azt, ami eddigi életemben a legfontosabb volt.


Kedves második válaszoló! Még sokszor 13 évet kívánok nektek! :) Köszönöm a tanácsokat!

2017. márc. 2. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ên is àlmodtam màr igaz nem exel hanem pasi ismetősömmel akivel csak beszélőviszonyban vagyunk semmi több !Másra vàgysz màs pasira de sztem vàrj egy kicsit ne kapkodj mert a vàgy az elmulik az adott személy irànt a szerelem nem biztos!
2017. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vége felé jár már ez, az álom nem tudjuk mit jelent, de egy ilyen visszatérő dolog valamit biztosan. Vele akkor nem valami jó a szex, ugye?

A korkülönbség a trésás érv, ilyankortájt kezd kiegyenlítődni a fiúk érzelmi, érettségi elmaradása.

De egy ennyire féltékeny emberrel sokáig úgyse lehet boldogan élni.

2017. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!