Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem túl keveset találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem túl keveset találkozunk a párommal. Hétfőn együtt aludtunk, ezentúl a héten 2 nap fogunk találkozni pár órára. Én vagyok túl ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Féléves kapcsolat, huszonévesek vagyunk mindketten.

Mit csináljak, hogy ragaszkodóbb legyen?



2017. márc. 3. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy neked ez kevés, szeretnéd többet látni, és hogy ő hogyan gondolkodik erről.Neki van e igénye. A mit csináljak hogy ragaszkodóbb legyen így nehéz kérdés, nem írtad szoktál e morogni emiatt, vagy más miatt,veszekedtek e .De vele kell megbeszélni, hogy mi hiányzik a kapcsolatból neked.
2017. márc. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne fojtsd meg.

beszéld meg h szeretnél több időt tölteni vele, találjatok ki valamit.

Ha akarja megoldja.

Hacsak hümmög, meg melóra fogja meg stb, akkor nem akarja megoldani.

az embernek arra van ideje, amire akarja hogy legyen.

2017. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem termeszetes az igenyed. Ragaszkodo vagy es ragaszkodo pasi illene hozzad. Sajnos a leiras alapjan a mostani baratod sohasem fog tobb idot tolteni veled,mert nem akarja.

Erre az a megoldas,hogy ismerkedj es keress kifejezetten ragaszkodo baratot magadnak. Kozben a baratodnak te mondjad,hogy nem ersz ra.

Nekem is volt ilyen baratom. Nem szamit mit csinalsz,soha nem lesz veled annyit,amennyire vagysz. Jobb keresni mast. Akkoriban magamat hibaztattam.

N

2017. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!