Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Péntek este van és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este van és egyedül vagyok, pedig van párom. Normális ha rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Mindketten ráérünk, 10 percre lakunk egymástól, de nem akar velem találkozni.(rendes indokot nem tudott felhozni, hogy miért nem, csak mellébeszél)

A héten eddig 2x találkoztunk pár órára, ez nekem nagyon kevés. Fél éve vagyunk együtt.

Tudom, hogy más ennyit sem találkozik, mert pl. külföldön dolgozik, de mi megtehetnénk. Nekem legalább heti 2-3 együttalvás lenne az ideális, vagy az túl nagy kérés a másik felé? Azzal elveszem minden idejét?

23/L , 28/F



2017. márc. 3. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt meg kellene beszélnetek, hogy mik az igények és a lehetőségek...


24F

2017. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyutt elunk, minden este egyutt alszunk. Most akkor en elveszem a parom minden idejet???

Aki nem csak heti 1-2 dugast akar toled, az szeretne veled idot tolteni. A te pasid csak akkor kivancsi rad, ha epp all neki es nincs kedve kiverni.

2017. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt? Én is olyan vagyok, hogy imádok egyedül lenni, így nincs értelme a párkapcsolatnak.


Beszéld ezt meg vele. Ha neki nincs többre igénye, keress mást.

2017. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell, hogy szomorítsalak, neked nincs párod.
2017. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a viselkedése nem vall túl nagy szerelemre részéről.Te vagy az,aki ragaszkodik hozzá,sajnos ez nem kölcsönös.Erőltetni meg ugye nem lehet.Vagy beéred ennyivel,vagy váltasz.
2017. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem arra vall, hogy nagyon odáig lenne érted.Én tuti hogy ha nem is lakunk együtt, de 6 napot vele akarnék lenni.De amúgy minden nap, ő meg még indokot sem tud mondani.Te meg nem beszéled meg vele,pedig azt kéne.
2017. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó, és már mit nyavalyogsz megint?

Mi együtt élünk, de a héten tíznél előbb nemigen láttam a Kedvest, mert kollégákkal, meg tejfakasztón van.


De mi lenne, ha ezt vele beszélnéd meg... tudod, nem mindenki szeret a másikon lógni, sokszor nálunk is van, hogy hazajövünk, és három órán keresztül a saját világunkban élünk (írás, zene, game, nyelvtanulás), aztán ülünk csak le közös programra.

2017. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Ez a jó ember bizony félre jár keress egy normálisat ami kell neked !
2017. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Nem szeret téged. Mi nehezen viseljük ha egy éjszaka nem tudunk valamiért együtt aludni. És mi is csak 10 percre lakunk egymástól.
2017. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!