Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom beteg pár napja, én ápolgatom, teszem hozzá úgy, hogy magam is még csak kilábalóban vagyok vírusos betegségből. Úgy volt, hogy ma összefut a haverokkal valami zártkörű rendezvényen, egy ideig ideges is volt, hogy hú, nem ér majd oda időben, de előbb végeztünk a teendőkkel. Megkérdeztem, hogy benézzünk-e oda? (Köszöntem volna a srácoknak, nekem utána dolgom volt) Mondta hogy nem, beteg, inkább talán hazamenne. Nem gond, ha nem kísér tovább? Persze mondtam, hogy nem. Menjen csak útjára. Erre miután elköszöntünk, nagyjából 5-10 perc múlva cseten írta, hogy ő mégis megy a haverjaihoz...

Eléggé elárulva éreztem így magam, mert konkrétan lerázott, hogy aztán menjen hozzájuk, és nagyon nem volt egyenes velem. Mikor ezt elmondtam neki, nem értette, hogy miért fújom fel a dolgot, "ő csak meggondolta magát", és ezen össze is vesztünk, majd az egészet a szőnyeg alá seperte. Tényleg én voltam a gonosz boszorka? Kezdem így gondolni...


2017. márc. 3. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy gonosz!Persze,h rosszul esik.Helyedben én is így reagálnék.
2017. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz boszorka, viszont szerintem túlreagáltad. Néha hajlamosak az emberek túl sokat belelátni akár egyszerű dolgokba is. Mi máshogy gondolkozunk, mint ti. Főleg, ha nagyon jó haverokról van szó. :)
2017. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Is-is. A pasid egy dolgot csinált rosszul. Föl kellett volna hívnia, hogy meggondolta magát. Ha nem vagy gyanakvó, akkor elkönyvelted volna, hátsó gondolatok nélkül. Ha pedig bizalmatlan vagy, akkor mindegy.

A párod vagy csak érzéketlen, vagy egyszerűen modortalan, vagy tényleg le akart rázni, és akkor nem őszinte.

Ismeret híján azt sem tudom kizárni, hogy rövid pórázon tartod, ami zavarja. Nem akarta, hogy a haverok azt gondolják, hogy ő ellenőrzés alatt áll, hisz most is elkisérted, meggyőződtél róla, hogy oda ment, ahova mondta.

Gondold át, válaszd ki az odaillőt.

2017. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!