Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
A barátom 3 napot dolgozott a héten,tegnap éjszakás volt,ma reggel ért haza. Azt beszéltük meg,mivel mindkettőnk szabad a hétvégén,hogy most csak egymással foglalkozunk,nem rohanunk sehova. Lefeküdt aludni,majd 1kor megszólalt az ébresztő,hogy neki meccse van fel 3kor és fél 6kor is,utána pedig megiszik pár sört.
2017. márc. 4. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag ritkán van ilyen, akkor én csak annyit tennék szóvá, hogy "szivem, megértem hogy szeretnél kikapcsolódni is, de akkor legközelebb kérlek ne ígérd meg, hogy együtt töltjük a hétvégét, mert én készültem rá, és már nagyon beleéltem magam, vártam".


Ha gyakran van ez, akkor meg leülsz vele, és MEGBESZÉLED VELE (és nem kiakadsz), hogy Béla, úgy érzem, hogy elhanyagolsz, több együtt töltött időre van szükségem, kérlek foglalkozz velem többet. Ha hajlandó, tök jó, ha nem, akkor kuka.

2017. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szimpi hazugság, nyilván tudta már akkor is, amikor megbeszéltétek azt, hogy csak egymással lesztek.
2017. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez is elég sunyi megoldás volt.Nem akart vitát belőle, nem szólt,viszont tudta, hogy amikor megmondja Te már úgysem csinálsz semmit, csak elviseled.Beszéld meg vele.
2017. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!