Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok megsértődve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés
A párommal már 7 hónapja együtt vagyunk. KB két hónapja beszélgettünk egy koncertről amit én is szívesen megnéztem volna. De úgy döntöttünk, hogy kihagyjuk mivel kocsival kb 5 óra lett volna és a szállás is borsos lett volna. Rá egy hónapra mondja h a szülei megleptek ezzel a koncert jeggyel, így ők a családjával együtt elutaznak. Nekem ez elég rosszul esett mert tudta hogy én is szerettem volna menni... jogosan vagyok megsértődve?
2017. márc. 4. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Aha.Sztem jogos
2017. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó persze ha családtól kapja nem mondhatja,hogy nem megyek.De igen,elég kellemetlen.Azért ne szakíts vele emiatt(1)
2017. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szakiok.. de azért rosszul esik, hogy sehova sem hiv... Az unokatesoja szulinapjara se hívott el...
2017. márc. 4. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
A csaladja vette neki, nem o maganak. Ettol az o anyagi helyzete gondolom, nem ugrott ezerszeresere, hogy csakugy kicsengesse neked is a jegyet meg a szallast. Vagy nem ertem, mit vartal, miutan megbeszeltetek, hogy igazabol nincs is ra keretetek. Ilyenkor neki mit kellett volna csinalnia?
2017. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En álltam volna a magam részét. Igazából ő döntött úgy hogy nem megy mert nincs kedve autózni annyit. Persze repülővel mentek, de nekem is telt volna plusz egy jegyre...
2017. márc. 4. 22:33
 6/11 omba ***** válasza:

Ha meglepték vele, akkor nagyon mit tehetett volna?

Ha nem hív egyszerűbb helyekre, az gáz.

2017. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem nyitod ki a szadat? Hogy "dragam, most hogy igy alakult, van egy kis penzem, siman el tudnek menni en is etc.". O neki honnan kene tudnia, hogy neked epp mire telik, mikozben az egyik indok az volt, hogy draga a szallas?
2017. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aperitif ***** válasza:
100%

Azért mondhatta volna a srác, hogy így alakult, mi megyünk, ha gondolod, beszállhatsz te is hozzánk.

#7, az már milyen lenne, ha a család megy, a kérdező meg közli, hogy akkor én is megyek veletek? Neveletlenség.

2017. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy rosszul esne.

De a családjától sem szép dolog..

2017. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azert ez gaz a parod reszerol, hogy megse kerdezte, hogy veluk akarsz-e menni. Nekem r*hadt sz*rul esett volna. Kivancsi lettem volna, mit mondd, ha rakerdezel, hogy veluk mehetnel-e. Nagy szeretet. Arrol nem is beszelve, hogy szerintem tok alap dolog, hogy a parunkat is elvisszuk magunkkal csaladi rendezvenyre(elobb irtad, hogy unokatesojahoz se hivott el). Szanalmas. :( (bocsi,telorol irtam) 22/L
2017. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!