Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Van egy lány teljessen belezúgtam még az ősszel ls azóta nem bírom kiverni a fejemből (még így se hogy nem lehet közöttünk semmi :S ) Az agyam el akarja felejteni de a szívem nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a saját dolgaiddal! Ez jó figyelemelterelés lesz neked! Vegyél részt mindenben amiben csak tudsz! Élj!
2010. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt csinálom folyamatosan.. Foci mint az állat haverok kockulás stb.

Ja azt elfelejtettem mellékelni hogy sűrűn talizok vele(társaságban!)

2010. máj. 10. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak közös haverjaitok vannak? Ezt azért nem hinném...
2010. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem mondtam.. de izéé... az én legjobb barátaim az ővéi is és így elég nehéz lenne otthagynom ezt a társaságot.. 3 év után...
2010. máj. 10. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó haverjaid, akkor megértik hogy neked terhes annak a csajnak a társasága.
2010. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam :( Szerelem volt... Ugyanígy gondfoloztam, hogy soha nem tudok kiszeretni belőlle (természetesen reménytelen szerelem). Nem hittem, hoyg az idő gyógyít. Pedig osztálytársam. Végül szeptember végétől egészen február hónapban múltka el az érzések. MÁrmint a szerelem része. De rengeteget szenvedtem :S Ráadásul első szerelem, szóval azt sem tudtam, hoyg kezeljem.

Nem tudok mit tanácsolni, az alábbiak segítenek a felejtésben:

-Az idő

-Ha nem tartod vele a kapcsolatot, elhidegülsz tőlle (nem tudom osztálytársad e, de ekkor mégjobban ajánlott ez az opció is)

-Találj valami indokot, hogy egy kicsi mérges legyél rá (ez nem feltétlen muszály, de szintén segít)


Hirtelenjében ennyi jutott eszembe. Tudom, hogy nem hiszed, mert én sem hittem ezeket. De aztán mégis úgy volt ahogy sokan mások írták. Tartsd be amit írtam és könnyebb a lemondás. Egyébként még most is szimpatikus a lány, de hála az istennek, hogy már nem vagyok szerelmes belé!


19/F

EN

2010. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*

19/F

EN


Úúú, de sok hibával írtam.

Szeptember végétől egészen február-ig tartott a szerelem. Valahogy februárban múlt el vagy csökkent.

2010. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk :) köszi.
2010. máj. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!