Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom el akar menni nelkulem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom el akar menni nelkulem bulizni, ami rendben is van, de a forditottjat mar nem turne, mert hogy a nok nem tudnak szorakozohelyen viselkedni. Parkapcsolatban eloknel hogy van ez?

Figyelt kérdés
En 25 vagyok, o 29, 1 eve vagyunk egyutt. Ritkan iszik, de mikor igen,akkor kontrolalatlanul es rengeteget, kb. a vilagat nem tudja ilyenkor. Egeszen eddig csak parszor ment el sorozni 1-2 haverjaval, szorakozohelyen most lesz az elso alkalom, hogy elmegy,mert uj munkahelyen van,ahol idonkent vannak ceges bulik,amikor klubbrol klubbra jarnak a munkatarsakkal. En annyit jegyeztem meg, hogy erezze majd jol magat, de azert vigyazzon a piaval,mert allat modjara tud inni(sajat bevallasa szerint sincs nala mertek).Erre kiakadt, hogy en milyen iszonyat feltekeny vagyok meghogy korlatozni akarom ot esatobbi. Lenyugodott, ra par napra en is meghivast kaptam baratoktol egy szorakozohelyre,par het mulva egy koncertre. Na erre jott a patalia, hogy en marpedig nem mehetek,mert a noket konnyu befolyasolni eshogy biztos, hogy valaki le fog itatni es ott fogok hemperegni idegen pasasokkal es hasonlok. Mindenkeppen el akar jonni, de nemet mondtam, mondvan ha neki jar a kulon szorakozas klubbokban, ami tele van discos ribizlikkel, akkor ugyanez nekem is jar(ne jojjon senki azzal hogy eltart vagy vmi, mert felezzuk a koltsegeket, nincs kozos kassza). Nem hajlando megerteni es szerinte engem megfertozott a feminizmus, azert vagyok ilyen.

2017. márc. 6. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg o a begyepesedett agyu barom. En altalaban a parommal egyutt megyek, ceges buliba is elvitt, nyilvan ott is hempereghettem volna idegenekkel ha epp nem lat, megse tettem :D Senkinek nem kell mertektelenul inni, plane 29 evesen mar szanalmas, ha magarol se tud, annyit igyon, amennyit elbir.

En ilyen felfogasu pasival mindenesetre nem lennek egyutt egyaltalan, amit neki lehet azt nekem is, ez kb alapszabaly.

2017. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez kb. eddig ki se derult,hogy igy all a dolgokhoz, mert ugy ismerkedtunk meg, hogy mindketten ujak voltunk az adott varosban, tehat egyikunknek se nagyon voltak itt baratai. De mostmar, hogy mindkettonknek sikerult elhelyezkedni a szakmajaban, normalis, hasonlo erdeklodesu kollegakkal, nyilvan tobb lehetosege lesz mindkettonknek idonkent egymas nelkul kikapcsolodni. Ezert sokkolt le az teljesen, amit mondott. Az se igaz, hogy feltekeny lennek betegesen, egy kicsi persze van bennem, szerintem mindenkiben,ha a parja mondjuk klubba,discoba megy el nelkule, de ha egyszer oda szerveznek bulit,akkor nyilvan nem fogom korlatozni,meg nem hisztizek. De az,hogy visszafele ez nekem nem jar,pedig mertekkel iszom, tudom hol a hatar,nem ugy mint o, akinek a 10-15 vagy megtobb doboz sor vodkakkal egy ejszaka meg se kottyan.
2017. márc. 6. 16:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Ceges buliba szivesen elmegyek,ha ugy van meghirdetve, hogy vihetsz part magaddal es mas baratnok, vagy baratok is ott lesznek, de ha nem,akkor nem akarom ott a levegot rontani:D
2017. márc. 6. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem engedném, hogy a párom ilyeneket mondjon. Nálunk úgy van, hogy férjem nem szeret bulizni, én viszont néha szívesen elmennék. Elköltöztünk messzire és kellett egy kis idô míg új barátságok alakultak és lett akikkel el tudtam. Férjem legalább megkönnyebbült, hogy nem ôt nyúzom tovább.
2017. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az unintelligens majomembereket hol szeditek ossze? Es miert maradtok veluk egyutt, amikor nyilvanvaloan alja proli emberek? Nem ertem. Nokent plane.
2017. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őt pedig megfertőzte a kettős mérce. Ha ilyen kis lotyónak gondol, aki nem tudsz szórakozóhelyen viselkedni, minek van veled? De megfordítom a kérdést - te miért vagy egy olyan alakkal, aki ennyire lenéz téged és egy befolyásolható ribizlinek tart?

Tudod ki szórakozna egy ilyen szánalmas alakkal, lenne jobb dolgom is, mint egy ilyen patkányra pazarolnom az életem.

Nálunk egyébként úgy van, hogy bár együtt szórakozunk a leggyakrabban, simán gond nélkül csinálunk külön programot - pl. én nem fogom elrángatni magammal egy olyan koncertre, amit nem élvezne, ő sem engem, és előfordul egyéb külön program is, sőt, külön pár napos utazás barátokkal vagy fesztivál is évente 1-2x becsúszik.. Csak mivel mi maradéktalanul megbízunk egymásban (különben mi értelme lenne az egésznek?), ebből soha nem volt konfliktus.

2017. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, hogy hogyan tudsz járni egy ilyen paraszttal. Miközben meg értelmesnek tűnsz.

Nem szoktam ilyeneket mondani, de egyre többet tapasztalom, hogy még a normális nőknek nagy részének is a taplókra van igénye.

Ne haragudj, de épeszű ember a kutyájával nem beszél így, mint ahogyan a párod veled, aki állítólag szeret téged.

2017. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszed,hogy nem hagyod magad.Neked van igazad.

Egy kapcsolatban természetes,hogyha 1-1 ilyen alkalomkor egymás nélkül is elmentek szórakozni. Ugyanolyan jogod van neked is elmenni nélküle,mint neki nélküled.Sőt, neked még jobban is áll a szénád, ő iszik mértéktelenül(aztán könnyű a piára fogni,hogyha megcsalna).

Én igazából átgondolnám a helyedben,hogy mit is akarsz tőle.Már az is elég gáz,hogy nem ismeri a mértéket.10 éve még elment volna,de így 30-hoz közel szerintem nem normális, nem egy tini fiú,hogy ez oké legyen,hanem felnőtt ember.

A másik dolog meg,hogy nem tekint egyenlő félnek a kapcsolatban,magát felsőbbrendűnek találja.

Ha egy ilyen pasi összejön egy kicsit is mártír nővel,akkor pár éven belül úgy beszabályozza a nőt,hogy a saját anyjával nem mehet el találkozni, nemhogy barátokkal.

Nem normális az ilyen.

Ha nem sikerül közös nevezőre jutni,akkor szerintem értékeld ezt át magadban.

De remélhetőleg belátja,hogy ugyanúgy kijár neked is a szórakozás,mint neki.

És amúgy tök normális,hogy egy csajos estén nem viszed magaddal.Ahogy az is normális,hogyha ő csak a haverokkal ülne össze.Kellenek ilyenek is alkalmanként.

2017. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!