Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durva hangulatingadozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva hangulatingadozás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előzmény: Párom gyerekkora nehéz volt, kijöttek a rendőrök, az apja direkt beverte a saját fejét és azt mondta, hogy az anyja okozta, stb. Az első exének is hasonló családi körülménye volt, a második exe 3x csalta meg.

Mostanság: 21 évesek vagyunk, 1,5 éve együtt(Ő az F).

A párom egyik nap közli, hogy ő utálja az extrém ülsejű lányokat, másik nap meg már azt, hogy szerinte tök jól néznek ki. Egyik nap közli, hogy nem szeret velem összebújva aludni és én kényszerítem rá, és így ő nem alszik, másik nap meg közli, hogy ő nem tud elaludni ha nem bújunk össze. Múltkor összevesztünk az exén, mert még mindig beszltek annak ellenére hogy a csaj engem elhord. Megkértem hogy tiltsa le, mire kiakadt rám, hogy biz ő nem fogja, majd rá egy hétre meg letiltotta.

Kiszámíthatlan. Múltkor mondtam neki, hogy menjünk Pestre sétálni, süt a nap. Nem, az nem jó, ő utál kint lébecolni meg sütkérezni a napon. Rákövetkező hétvégére ő szervezett pesti SÉTÁLÓS programot.

Egyszerűen kezd elegem lenni, nem lehet semmit megbeszélni, tervezni, mert naponta változik a véleménye.

A legutolsó az volt, hogy a szülei szerveztek egy nyaralást, DIREKT a párom miatt külföldre. Mikor a párom megtudta, hogy hogy van a szállás, közölte, hogy ő nem megy. Erre a szülők lemondták az egészet, utána páromnak már mégis jó lett volna.

Nem csak velem ilyen, mindenkivel kivéve a haverjaival.(Család, ismerősök, párkapcsolat). Nem szép dolog, de megtaláltam az exe levelét hozzá, és elolvastam. Kb. arról szólt a levél, hogy amikor veszekednek, a párommal nem lehet kommunikálni, leül a gép elé és azt nyomkodja.

Hogyan tudnék segíteni?


2017. márc. 9. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt te nem tudod megoldani. A srác a nehéz gyerekkora miatt kezelésre szorul. Ezen csak ő maga tud változtatni, ha hajlandó rá, illetve szakember tanácsot adni, ha meghallgatja. Neked nem feladatod és nem is vagy rá kiképezve, hogy rendbe hozd az ő lelki világát. Ha továbbra is vele akarsz lenni, el kell fogadnod és együtt élni azzal, hogy olyan, amilyen. Bár én a helyedben keresnék egy egészséges embert.
2017. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmatlan párkapcsolatra a srác. Jobb lenne kezeltetnie magát, de neki kell orvoshoz mennie.

Én lelépnék.

2017. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyen embert, ha nem akarsz kikészülni otthagyod, nem tudod megváltoztatni.
2017. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rosszat sejtet a jövőd vele.

Enyhe elmebetegség tüneteit produkálja.

Átgondolnám a helyedben ezt a kapcsolatot.

Ilyen emberek szoktak időnként felbukkanni a Kék fényben riportalanyként

2017. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!