Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tolerálnátok, ha a párotok autómodelleket gyűjtene?

Figyelt kérdés

Már együtt laknátok, saját lakásban, és az autómodelleknek lenne a lakásban egy külön sarok, vagy akár egy szoba, melléképület(rész), ahol a párotok sok időt töltene. Rendezgetné őket, néha letörölgetné róluk a port és persze olykor-olykor újabb darabokat is venne. Már több száz, vagy ezer autója, motorja, stb. van, de ő gyűjteni szándékozik tovább. A hobbijáról nem lenne hajlandó a közeljövőben lemondani.


Amúgy a kapcsolat minden téren ideális lenne, titeket imádna, törődne veletek, stb., és nektek is lenne valami hobbitok(ami nyilván nem kevés pénzt is felemészt), neki pedig ez a hobbija.


Mennyire tudnátok ezt tolerálni? Nem férne bele, mert a pénzt jobb dolgokra is el lehet költeni, vagy pont ellenkezőleg: nektek is tetszene, hogy a pasitok ennyire rajong egy szabadidős tevékenységért, egy hobbiért?


Egyáltalán: egy bármilyen jellegű - nem kevés pénzbe is kerülő - hobbi(esetleg mindkét fél részéről) egy kapcsolatra milyen hatással van?



2017. márc. 9. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben elfogadnám, ha ő meg nem szólna bele az én könyvszenvedélyembe.
2017. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Amíg nem megy rá a velem töltött idő meg energia, és nem hanyagol el miatta, vagy veri magát komoly költségekbe emiatt, felőlem gyűjtse őket.
2017. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is imádom az autómodelleket, örülnék neki, de ha ez miatt nem tudnánk a számlákat kifizetni vagy szórakozni menni akkor nem tolerálnám.
2017. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem a lakas tobbi resze van tele az autoival hanem csak az erre a celra kialakitott szoba, akkor semmi gondom nem lenne vele, ugyanis a lakasdekoraciokra en probalok figyelni, hogy inkabb jol nezzen ki, minthogy szemelyes legyen, en ezt erzem otthonosnak, ha designos a lakas, nem a sok mindenhova kitett szemelyes targytol.

A penz resze sem erdekelne, ha nem a fontos dolgok elol veszi el a penzt ezekre, hanem azok mellett jut ra.

2017. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem zavarja, hogy én babaházakat gyűjtök.
2017. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A párom pont ilyen, és tölem is szokott kapni új modelleket. Szerintem kimondottn jó hobbi!
2017. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A férjem 1:24-es kamionmaketteket épít, mellette gyűjti az 1:87-es maketteket is. Egy ilyen nagyobb makett (csak a vontató) tizenezer forint, és akkor még kell hozzá venni ragasztót, festékeket, matricákat csináltat stb., szóval nem épp olcsó hobbi. A kicsiket készen veszi, általában 5e és 15e között mozog az áruk. Az én hobbim eleve nem kerül sokba, hozzá képest meg aztán tényleg nem összeg.


Én nem bánom, hogy makettezik, nagyon szereti csinálni, örülök neki, hogy talált valamit amivel elszöszmötölhet.


Persze az erre költött pénzt lehetne másra is fordítani, most épp lakásfelújítunk, de én úgy vagyok vele, hogy nem lehet mindig csak a munkával foglalkozni, kell a kikapcsolódás is. Így is tudunk haladni a felújítással, persze nem olyan tempóban, mintha minden forintunkat erre fordítanánk, de nem bánom. Nekem fontos, hogy meglegyen az egyensúly. Az ház meg egyszer úgyis készen lesz.

2017. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó hobbinak tartom. Az én párom nem modelleket, hanem veterán autókat gyűjt, nekem az is tetszik.

Ami nem mindegy, ahogy már előttem is írták, a ráfordított idő, és pénz. Ha csak a hobbija lenne, és semmi más nem érdekelné, nem kulturálódna, nem olvasna, nem mozogna, soha nem menne ki a szabadba, nem jönne el velem moziba, kirándulni, nem beszélgetne velem, az már zavarna, mint ahogy az is, ha nem tudnánk kifizetni a rezsit, netán adósságba keverednénk.

2017. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tolerálnám! Legfeljebb amikor nehéz anyagi körülmények között élnénk, akkor egy-két beszélgetést megérne, hogy addig is érje be a meglévő készleteinek a "babusgatásával", addig amíg helyre nem rázódunk, addig új darabot ne vásároljon. Szerintem ha nehéz anyagi körülmények között éltek, akkor ez is megérthető. Ugyanakkor ha nekem is költséges hobbim lenne, akkor én is hajlandó lennék kicsit meghúzni a nadrágszíjat, ha megszorulnánk....
2017. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik tetszett. Igazából a kérdés fordítottját is fel lehetne tenni, mint például "Uraim, mennyire tolerálnátok, ha a párotok könyveket gyűjtene?" stb. A lényeg, hogy jó, ha az embernek van egy hobbija, mert tartalmasabbá teszi az életünket.
2017. márc. 9. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!