Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Jobban járnék, ha szakítanánk?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, szeptember óta együtt lakunk. A hétvégéket külön töltjük.

Az utóbbi időkben teljesen megváltozott a kapcsolatunk, amire igazából számítottam is, mert ezek együtt járnak az együttéléssel.

De teljesen úgy érzem már,hogy egyáltalán nem érdeklem. Nem engem szeret, hanem azt,hogy van mellette valaki.


Ha 1-2 hétig nem találkozunk, meg sem hatja már, vagy ha vasárnap visszaér a közös lakásunkba, akkor nem velem akar lenni, hanem épp áthívja valamelyik haverját. Az utóbbi hetekben mindig én vagyok a "szamár", ha épp megkérdez 2-3 embert és egyik se ér rá, akkor jó leszek én is. Ha én nem megyek oda hozzá, nem bújok oda, akkor észre se veszi szinte, hogy ott vagyok.


Az együttléteink is egyre ritkábbak, már 2-3 hónapja az megy, hogy én kezdeményezek, vagy szinte könyörgök.. Most ezt abbahagytam, beleuntam, másfél hete nem is volt semmi köztünk, önkielégítésre viszont van energiája meg kedve.. Plusz azt hozzá tenném, hogy én rá kb fél órára értem haza.. Nem értem az egészet.

Plusz ugye a lakásban én vagyok az egyedüli nő, én főzök, takarítok, mindent én csinálok, jó, nyilván ez a nő feladata, de egy köszönömöt sem kapok érte, ha szépen megkérem valamire, azt mondja, hogy majd megcsinálja, aztán még másnap is ott van, mert véletlenül elfelejtette.. Én mindent megcsinálok neki, az van mindig, amit ő szeretne, én egyszer kérem meg bármire, az már nem megy..

És tegnap este óta közömbös vagyok vele,mondtam neki, hogy besokalltam, ilyenkor próbál odajönni, meg puszilgat,vicceskedik, de nem tud már meghatni. Teljesen jelentéktelennek érzem már magam mellette,többet beszélek már más pasikkal, mint vele. Teljesen elidegenedtünk. Ha meg bármit mondok neki, akkor egyből megsértődik, meg azt mondja, hogy csak én hisztizek.


Nagyon szeretem egyébként,de nem tudok rajta kiigazodni. Egyik héten még minden szuper, normális, odafigyel rám,tesz azért,hogy minden jó legyen, másik héten meg már a szakításon gondolkozom a viselkedése miatt. Sajnos kezdek már beleunni ebbe a körforgásba.


Tudom, hogy ti ennyiből nem tudtok igazán segíteni, de valami tapasztalatot, tanácsot, véleményt szívesen fogadok! :)


20L


2017. márc. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele erről. Ha nem fogja fel, hogy javítani kellene a dolgon, jobban odafigyelni akkor nincs nagyon értelme folytatni.
2017. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha szakítasz... nem illetek össze.
2017. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Barátommal másfél éve vagyunk együtt, szeptember óta együtt lakunk. A hétvégéket külön töltjük."


"Ha 1-2 hétig nem találkozunk, meg sem hatja már, vagy ha vasárnap visszaér a közös lakásunkba, akkor nem velem akar lenni, hanem épp áthívja valamelyik haverját."


Biztos vagy benne, hogy ti EGYÜTT ÉLTEK?

Nem csak lakótársak vagytok?

Mert nekem inkább annak tűnik ...

2017. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy másfél év alatt ide lehet jutni. Az ilyen szintű elhidegüléshez ez túl rövid idő szerintem.


Amúgy meg a "megszoksz vagy megszöksz" tipikus esete. Túl fiatal vagy még, hogy bent ragadj egy ilyen vacak kapcsolatban. Meg kell szellőztetni előtte, hogy ha nem vigyáz, elveszíthet, utalgass rá, hogy "unom, hogy semmibe veszel, ki nem állhatom, hogy a cseléded vagyok" meg hasonlók, hátha észreveszi magát. Talán még nem reménytelen a dolog, te is utaltál rá, hogy azért vannak jó időszakok is.

Ha más pasikkal is dumálgatsz, akkor csak idő kérdése, hogy felbukkanjon egy új "lovag". Még előtted az élet, gondolom, nem akarsz még X évig így élni. Nem vagy te hozzá láncolva, megvan az esélyed a változtatásra.

2017. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot. Vagy odafigyel rád és nem csak egymás mellett fogtok élni vagy elhagyod. Ettől hátha észhez tér. De ne csak pár napig változzon meg.
2017. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek vége van, nincs kedvem elemezgetni, de tulajdonképpen minden második mondatodból kiolvasható.

Sőt eleve se volt kapcsolat, ha MINDEN hétvégét külön töltöttetek, azt mégis minek?

2017. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!