Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te féltékeny lennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te féltékeny lennél a helyemben?

Figyelt kérdés

...ha a pasid, miután veled randizott, kettesben találkozna egy lánnyal, akinek aztán felmenne a lakására, és a csaj kaját készítene neki?


A tali előtt még egy rágót is kért tőlem, pedig csak a randijaink előtt vesz be egyet-egyet, hogy jó legyen a lehelete.


Túlreagálom? Mondta is barátom, hogy csak addig volt ott, amíg a csaj pasija meg nem érkezett.


2017. márc. 9. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
A történeted egyértelműen kitalált, több logikai bukfenc is van benne.
2017. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te hiszed azt, hogy ti parkapcsolatban eltek. A pasi nyilvan nem ennek fogja fel :D A baratom soha nem csinalna ilyet, ha havercsaj az illeto, akkor egyutt megyunk hozza.
2017. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mi lenne ebben a kitalált?? Épp elég rosszul érzem magam emiatt, nem kell a hülyeséged, első...


Akkor más barátja nem művel ilyet?

2017. márc. 9. 14:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

De, biztos vannak meg sracok ugy kapcsolatban, hogy nem szeretik a baratnojuket es a hata mogott csaljak. De nyilvan nem ez a normalis :)

Az en baratom mint irtam, nem tenne ilyet, anno megkereste valami regi haverlany, hogy osszefuthatnanak a varosban, de vele is ugy szervezte a talalkozot, hogy en is megyek es bemutat neki.

Nem tudom, melyik a jobb, amikor valaki a hata mogott csalja a masikat titokban, vagy amikor ilyen nyiltan teszi, hulyenek nezve a parjat :D

2017. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásod. :) Írhatnának még többen is, hogy minél reálisabban lássam a helyzetet.
2017. márc. 9. 15:07
 6/26 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok féltékeny típus, de nem örülnék.

Azért ehhez még egy pár infó hiányzik!

Megmondta neked előre, hogy odamegy?

Miért ment egyáltalán?

Ha nem mondta, akkor hogy derült ki?

Te ismered a csajt?

... és még egy pár kérdés felmerül

2017. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Megmondta igen. Én nem ismerem, a nevét sem tudom. Tőlem elköszönt, aztán rögtön vele talizott, szóval akár tényleg be is mutathatott volna...
2017. márc. 9. 15:26
 8/26 A kérdező kommentje:
Haverok, és talizni akartak. A csaj elvileg "féltékeny" lett, amiért a barátom már 3. hete van Magyarországon, de még nem talalkozott vele.
2017. márc. 9. 15:28
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Az èn párom nem csinál ilyet. Ha csinálna nem lennénk együtt sokáig.

Úgy gondolom nem helyes amit csinál.

2017. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Engem úgy b*szott volna ki a párom, ha ilyet csináltam volna, mint macskát szarni. Vagy menjen veled együtt vagy sehogy. Miért kell ilyen intim környezetben találkozniuk? Mert még ha nyilvános hely lenne.
2017. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!