Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton ingerült vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton ingerült vagyok és veszekszünk, lehet a távkapcsolat miatt? Titeket ez hogy érintene, csak türelmesebbnem kell lennem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet áll fenn, hogy lassan három éve vagyunk együtt a párommal és több, mint két éve már csak hétvégén tudunk együtt lenni(meg ugye a szabadságokon) a munkája miatt. Eleinte elég jól viseltük, vártuk mindig a hétvégéket, és legtöbbször az zavart be, hogy (mivel sofőr) néha szombaton szervizbe kellett vinnie, vagy esetleg saját maga javitotta meg az autót, amivel több, mint fél nap eltelt, és volt, hogy vasárnap már indulnia is kellett, a szülőknek való besegitésről,barátokról meg ne is beszéljünk. Szóval nagyon jó esetekben volt teljes 2 napunk egymásra.

Ezidáig nem volt különösebb gond, de már azt veszem észre magamon, hogy egyre ingerültebb vagyok. Nem érzem a szeretet, a törődést azokon a napokon, amikor nem vagyunk együtt, folyton várnám, hogy kedveskedjen valahogy szavakban is, hogy lássam rajta ,hogy várja h lásson, hogy velem legyen, hogy vágyjon rám. Ugyebár ha nem vagyunk együtt és nem is mondja, mindezeket nem érzem és folyton belekötök mindenbe. Most úgy alakult,hogy lassan 10 napja nem találkoztunk és már érzem, hogy nincs türelmem. Ha kérdem, hogy meddig lesz még igy, akkor azt mondja, hogy nem akarja folytatni sokáig, de nincs más választása, mert más munkával nem tudna ennyit keresni és gyüjteni pláne.


Nem tudom miért vagyok ilyen, lehet mentségemre az, hogy ahogy már több mint 2 éve ez van, elfogyott a türelmem? Egyébként szeretjük egymást és előre tervezünk de már folyton vitázunk emiatt, és nem tudom mit tegyek.


Legyek még továbbra is türelmes, hisz mások több időt is kibirnak külön? De ennyi éven keresztül? Mit tanácsoltok nekem?:( 24 évesek vagyunk


2017. márc. 9. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdesz belefáradni a távkapcsolatba.


Most jönni fognak azok a "nagyzolós" emberkék, hogy jajj ők 2000 km-re vannak egymástól és havonta/2-3 havonta/félévente találkoznak csak, mit sírsz, bla bla bla.


DE nem minden ember egyforma. Vannak olyanok, akik jól viselik hosszú távon a távkapcsolatot, vannak akik nem. Ezzel nincsen semmi baj, ez nem jelenti azt, hogy te nem szereted igazán a párodat, csupán azt, hogy neked x idő a limit, amit külön tudsz tölteni a párodtól, neked ez az x a 2 évet jelenti.


Törekedni kell rá, hogy minél hamarabb véget érjen ez az időszak, le kellene ülni a pároddal, és "fixálni" egy időpontot szerintem, hogy na kb még fél évig / 1 évig tart ez a dolog, így szerintem könnyebben kibírnád. Ezen kívül sok telefonálás/skype.

2017. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én már rég meguntam volna, ez nap kapcsolat, hanem semmi
2017. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat.


Igen, mi 1000kmről toltuk, de négy hónap után összeköltöztünk, mert nem lehet kibírni.


Keress olyan pasast, akivel minőségi időt tudsz eltölteni4

2017. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!