Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem boldog párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem boldog párkapcsolatra, ha mindenem megvan, viszont nem tudok szülni?

Figyelt kérdés
A páromtól sem várnám el, mert nem nézném szívesen, ahogy fájdalmakat él át. Ha jól tudom átalakítás ezen nem segít.
2017. márc. 10. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2017. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem pontosan. Meddő vagy? (biztos? mert a dokik is néha mellélőnek)

Vagy átoperált?

Egy meddő nőnek simán lehet boldog élete, van olyan ffi aki alapból nem akar gyereket, vagy örökbe is lehet fogadni.

2017. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg pontosítsd picit ha lehet.
2017. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
29/f vagyok. Kb. 5 éve készülök arra tudatosan, hogy 30-35 éves koromra olyan életet éljek, amilyet magamnak és a családomnak elképzelek. Melózok, mint a güzü, azonban női részről az elvárás lista egyfolytában csak nő, ezért gondoltam, hogy talán már az is hátrány, ha biológiailag korlátozva vagyok bizonyos dolgokban. Miután a legutóbbi páromról 2 napja kiderült, hogy bár elmondása szerint minden tökéletes volt és neki én vagyok az álompasi, mégis az egyik legközelebbi barátommal csalt, fel kell tennem magamnak a kérdést, hogy miben lehet még a hiba.
2017. márc. 10. 10:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést...

A meddőség az esetek túlnyomó többségében jól kezelhető, létezik mesterséges megtermékenyítés, tehát alapvetés, hogy amíg egy nőnek van méhe és petefészke, addig van esélye szülővé válni.

Vannak természetesen olyan esetek, amikor ez is kevés, de ez csak sok évnyi próbálkozás után szokott kiderülni. Van ismerős pár, akiknél ez állt fenn, ők az örökbefogadás mellett döntöttek és már két gyereket nevelnek együtt.

Ezen túlmenően pedig rengeteg olyan férfi van, aki nem akar gyereket és még örül is neki, ha olyan nőre talál, aki ezt el tudja fogadni. Van egy barátnőm, akinek sorozatosan arra mennek rá a kapcsolatai, hogy ő már nagyon akarna gyereket, de mindig olyan férfiakat fog ki, akik meg nem akarnak (vagy azért, mert már van nekik, vagy mert egyáltalán nem akarnak).

2017. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég pszichológiai eset vagy, látogass meg egy agyturkászt.
2017. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4, te beteg vagy...

Ne azon gürcölj hogy mindenben megfelelj,"tökéletes" legyél, mert azzal csak azt éred el hogy nem leszel az. Legyél önmagad, a hibáiddal együtt, merj élni is, és nagyobb eséllyel találsz olyan nőt aki szeretni fog, mint így hogy belegebedsz abba hogy megfelelj.

Ennél nagyobb hülyeséget meg még életemben nem hallottam, hogy szerinted az a probléma veled (mint férfival), hogy nem tudsz szülni... Nekem emiatt a görcsös megfelelési kényszered miatt nem kellenél, meg az ilyen agyament ötleteidért mint ez a kérdés. Ez maximum poénnak jó.

N

2017. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem esett le, hogy a kérdező meleg...
2017. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne meleg? Pont azt írja ,hogy női részről nagy az elvárás. Mindenesetre zagyva az egész.

Szerintem ha megcsalt a párod akkor keress mást aki értékel így ahogy vagy,ne szenvedj vele. És ne szülj :D

2017. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Olyan megoldás amúgy lenne, hogy a párom és az én idegrendszeremet összekötjük, amíg a párom elektródákkal stimulálják, így csak én érzékelem az ingereket, kvázi átveszem a szülési fájdalmát...de ez drága.
2017. márc. 10. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!