Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnatok ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnatok ezek után a baratnotoket?

Figyelt kérdés

Igazából ez kicsivel komolyabb mint a "baratnoseg" de a tobbi dolog lenyegtelen. Több éves kapcsolat, szakítás, szakítás után egy jó ismerőssel a munkahelyerol fekudt le sőt a mai napig latogatja....

Ezek után ti kitudnatok békülni a nővel mit reagalnatok?


2017. márc. 10. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalt meg, szakítás után feküdt le mással, de minek akarnál vele békülni, ha láthatólag más kell neki?
2017. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szakítás szakítás utánról az a véleményem, hogy ezt kár erőltetni. Egyszer még azt mondom újra lehet kezdeni, de többször már nincs értelme, hisz láthatóan nem működik.
2017. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert a kérdésben benne van az, hogy az az ember nem elég neki.
2017. márc. 10. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:

És te elég lennél (szerintem nem voltál) vagy úgy gondolja ti ketten együtt? Vagy már eleve megcsalt ezzel az emberrel?


Szerintem felejtős...

2017. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nem nem csalt, de mivel utánad mással volt, én a helyedben már nem tudnám újrakezdeni. Volt egy hasonló próbálkozásom, de az már messze nem volt olyan, mint előtte, így én ilyenbe többet nem mennék bele. Látogassa csak tovább azt a kollégát...
2017. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy neki elég, ez már kiderült. De eljátszhatjátok még párszor ezt az egészet, rajtad múlik, mennyire vagy balek.
2017. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne :D
2017. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemes vele kibekulni, mindenkinek kell adni meg egy eselyt. Nem tudhatod hogy milyen lesz ezek utan vele de ha jo es rendbe tudjatok hozni akkor errol lemaraadsz ha most ugy dontesz hogy nem probalod meg. En is kaptam meg egy eselyt es azota boldogan elunk.
2017. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ránézni sem bírnék, nemhogy szóba állni vele...
2017. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám vissza! Sőt, jól meg is aláznám.


"Runaway train never comin' back

Runaway train tearin' up the track.."

2018. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!