Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól értelmeztem, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Jól értelmeztem, vagy én vagyok hisztis? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Véleményekre lennék kíváncsi v.csak megerősítésre,hogy jól gondolom..

Adott egy pár hónapos távkapcsolat,bár lehet annak nem nevezném..amiben én mint nő soha nem kértem randit,egészen tegnapig..úgy gondoltam miért ne,hát ha már arra járok ahol lakik bekérdezem,h.találkozunk e?!erre a válasz:holnap nem jó szerintem,de majd írok!azt hozzáteszem utoljára egy hónappal volt ezelőtt találkozó..írtam neki,h.nincs időm beszélni olyannal akinek nincs ideje rám..mert zömében viberen beszélünk meg telefonon..meguntam őszintén ezt!úgy gondolom,h.ne akkor érjen rám,ha nem jön össze vmi más és az,ahogy válaszolt ezt szűrtem le!szerintem...h.nem lehet tudni..p asik??!Magyarán szakítottam..de azt hiszem jogos volt..persze erre már nem válaszolt!Ki mit csinálna,hogyan élné meg?


2017. márc. 10. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnam, hogy ti egyaltalan igazi kapcsolatban voltatok.
2017. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy ez a "kapcsolat" eleve halottnak indult, és ez az eset volt az utolsó szög a koporsóban...
2017. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minek erre megerősítés ? Azt tetted amit tettél, mit kell ezen túlragozni ?
2017. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Szóval több hónapos "párkapcsolat" alatt neked most jutott először eszedbe találkozót szervezni.. Csak gratulálni tudok. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy te, "mint nő", szépen hátradőlsz és várod, hogy mindent a férfi szervezzen, mindig ő írjon, ő hozza fel a találkozókat, stb. Nem csodálkozom, ha nem lelkes, ha hónapok alatt ennyire se voltál képes, ez nagyon gáz, mondom nőként.

Azt sem várhatod el, hogy egyszer, amikor nagy kegyesen leveszed az aranykoronát a fejedről és felhozod a találkozót, akkor ő hirtelen dobjon félre minden programot és ugorjon.. Ezt mégis hogy képzelted?

Viszont ha egyébként sincs időtök egymásra, akkor tök felesleges ez a kapcsolat, nem kell erőltetni azt, ami nem megy. Mindenesetre a hozzáásodon ettől függetlenül bőven van mit csiszolni.

2017. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak az időtöket raboltátok egészen eddig.
2017. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Nőként?!Nem inkább tizen-huszonéves csitriként?

Ahol két ember nem találkozik, azt ne nevezd kapcsolatnak.

Érthető, hogy elutasított.Egy kapcsolat nem viber beszélgetésekből áll, hanem találkozásokból, szexből, beszélgetésből.

Mondom ezt nőként, hogy a személyes kapcsolat alapja Mindennek.

2017. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos, mivel mindketten dolgozunk és sokat két munkahely stb. elég ritkán találkozunk és nem amiatt, hogy én nem akarom...mindig az volt, hogy majd szól amikor neki jó és akkor egyeztetünk, hogy jó e nekem is..azt gondoltam, hogy ha már ott vagyok ahol ő lakik akkor jut rám pár órája mint ahogy legutóbb is össze tudtuk hozni..nem hinném, hogy azzal lenne baj, hogy van programja vagy sem..hanem azzal ahogy válaszolt..szerintem nem érek rá..hogy nem lehet tudni úgy, hogy előtte beszéltünk telefonon egy órája és semmi olyan nem volt amiért ne tudnánk találkozni..soha nem én nem akartam azt, hogy legyen tali, a legutóbbit is én szerveztem én mentem...igazából az a típus aki nem tudja mit akar...de nagyon nem..és én vártam,,..elég sokáig..
2017. márc. 10. 13:28
 8/13 A kérdező kommentje:
személyes kontakt igazad van utolsó én is abban hiszek, ezért is szerettem volna találkozni ma, hogy ne mindig csak a telefon és a chat legyen..aki volt már távkapcsolatban az tudja milyen az én voltam több évig és nem volt vele baj..most sem azzal van, hogy ritkán találkozunk, hanem a hozzáálláson..valaki vagy tudja, hogy akar e a másikkal találkozni vagy sem!több hónap után igen volt sex és séta is van mindig és programok is vannak mindig és talán elhittem, hogy lehet belőle valami..
2017. márc. 10. 13:33
 9/13 anonim ***** válasza:
En is regebben igy ereztem kedves kerdezo. Bar meg a talalkozasig nem jutottunk el. Egyszeruen letiltottam. Majd 2 ev utan csinalt masik facet es ujra megkeresett. Akkor mar volt baratom es balhe volt belole. Ugyhogy azt a profilt is tiltottam. :D
2017. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeretett is volna velem talalkozni, de megse. Mindig huzta-halasztotta. Amikor mondtam, hogy na jo, itt pont, akkor jottek a kifogasok es hogy kovetkezo nap megbeszeljuk vagy a heten. Termeszetesen vagy nem hozta fel a temat vagy nem ert ra. Vagy vegre megbeszeltuk es par napra ra lemondta. Fingom sincs, hogy mi volt ezzel a celja, de szerintem o se tudta.
2017. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!