Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya miatt szetkoltozni?

Figyelt kérdés

A parommal elettarsi kapcsolatban elunk. Tudta mindig, hogy en szeretnek kutyat, amint lehetosegem lesz ra, hisz en kertes hazban nottem fel es imadom az allatokat es a termeszetet. O is jo otletnek tartotta. Aztan elmentunk egy menhelyre es hoztunk egy kiskutyat. Azota a parom meg van kergulve, mintha feltekeny lenne a kutyara. O nem foglalkozik abszolut vele. Ettol fuggetlenul semmi sem valtozott az eletunkben. Panelban elunk, tobbet eljarok setalni. O persze nem akar... most, ket honap utan annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy mindig felhozza a koltozest, de en mar annyira unom ezt, hogy lehet inkabb en koltozok el. A kutya csendes, szobatiszta, a paromnak semmi dolga vele. De egyszeruen... mintha feltekeny lenne ra. Tudta, hogy mennyire akartam, 3 eve keszultem ra, o az elhozas pillanataig orult... A kutyat nem akarom visszavinni es teljws letargiaba kerulnek. Igy viszont mindig veszekszunk.

Szerintetek megnyugszik? Elfogja fogadni a kutyat? Mit tudnek tenni? Leultem mar vele beszelni. Szepen, csunyan. Kertem jojjon el setakra (de o alapjaraton se szeret setalni). Kertem, hogy simogassa vagy hagyja figyelmen kivul a kutyat. Mar mindent mondtam neki. Neki nem szimpatikus a kutya. Szerinte nyugodtabb volt eddig az eletunk. Nem szereti, ha felugrik a divanyra melle es megzavarja a szamitogepes jatekban (bokdosi a kezet, hogy szeretgesse). Es szerinte a kutya miatt eltavolodtunk, mert a kutyaval toltott idot ra is szanhatnam.



2017. márc. 10. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Bolond. Jarjatok vele kutyasuliba, tanitsatok meg, hogy ne zavarja a parodat, bar en inkabb szetkoltoznek, a parodbol mintaapuka se lenne, megnyugodhatsz, ha a gyerek zavarna jatek kozben, akkor is neked ordibalna, hogy foglalkozz mar Marcikaval mert nem hagy beken...
2017. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Termeszetesen tanitgatom es szerencses vagyok, mert okos kutya, gyorsan tanul. Kb. fel eves volt, amikor elhoztuk. Nyugodt, alkalmazkodo. Azt beszeltuk meg, hogy mindketten foglalkozni fogunk vele, de ez ram maradt (egyaltalan nem banom es elvezem minden percet).
2017. márc. 10. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát tudod, mondani bármit lehet, akkor ismerszik meg az ember, amikor belekerül a helyzetbe.

Nem tudom te hogy fogsz dönteni, én, ha választásra kényszerülnék egy ember és egy állat között egy percig sem gondolkodnék. Emberekben mindig csalódtam, és a kutyám mindig mellettem volt.

2017. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
A párom fér össze a kutyámmal, így fájó szívvel meg kell válnom tőle. Keresem azt a gondos, szerető gazdit, aki befogadná. Jólnevelt, szobatiszta, behozza az újságot és jól főz... :-))
2017. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
En azert csodalkozok ezen, mert nekik is volt kutyajuk. Es igaz, nem egy kutyamanias, de elelt mellette.
2017. márc. 10. 15:56
 6/14 anonim válasza:
90%
Eléggé gyermeteg a Párod, ha a kutyára féltékeny. Mivel írtad, hogy már mindent bevetettél, szerintem egy dolog marad: ráhagyni és várni, hogy mi történik. Ha nem történik változás, akkor gondold át a kapcsolatodat. Elvégre ha egy kiskutya miatt ilyen ütődött módon viselkedik, mi lesz, ha majd gyerekeitek lesznek...? Rájuk is féltékeny lesz...? Nem írtad, hány évesek vagytok, de ez kb. 15 éves szint, amit a Párod művel.
2017. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Jól mondja az előttem szóló. A párod gyerek még. Ha egy ilyen helyzetben így viselkedik. Mit csinált volna egy közös gyereknél?? ... na jó hagyjuk :)


Döntsd szíved szerint. Viszont én nem hagynám magam, elgondolkoznék azon hogy valójában akkor mi összeillünk avagy sem ?!

2017. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Zavarja a jatekban?? En azert orditok a kutyammal,h jojjon fel az agyba es aludjon velem. Seta: minden nap jarunk futni. Este meg egyutt visdzuk az elettarsammal. Mindketten imadjuk szeretgetni es vinni a kutyam. O a legcsodalatosabb az eletemben.

A helyedben elkoltoznek a kutyaddal/kirugnam a pasid( kenyelmednek megfeleloen). Ilyen undoritoan ne alljon hozza a pasim a kutyamhoz.

Amikor ismerkedtem, mindig vittem a kutyam. Aki nem szerette,rogton kiesett.

N

2017. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

A "párod" a játékkal töltött időt meg rád is fordíthatná.

Önző, gyerekes és hisztis is. Én megoldanám a dolgot könnyen: kutya marad, ha nem tetszik el lehet húzni a francba. Ha gyereketek lesz akkor negyed ennyi időd sem lesz a féltékeny párodra. Inkább most hagyd ott mint egy kisgyerekkel...

2017. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű a képlet:

A pasi megy, a kutyus marad.

Sajnos látszik, hogy a párod túlságosan is önző és féltékeny.

Mi lesz majd, ha a munkahelyeden hozzászólsz a főnöködhöz? Hiszti otthon?


21/L

2017. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!